16:08 | 02.05.19 | Նորություններ | 9384
Beeline-ը հայտարարում է vPBX (Վիրտուալ ԱՀԿ) ծառայությունից օգտվող կորպորատիվ հաճախորդների համար նախատեսված նոր կոնվերգենտ առաջարկի գործարկման մասին։
Դառնալով vPBX ծառայության նոր սակագնային փաթեթների բաժանորդ՝ հաճախորդները կարող են մեկ փաթեթով միացնել Beeline-ի ֆիքսված ձայնային կապի եւ ինտերնետի ծառայությունները եւ դրանց համար վճարել մեկ հաշվով ու ավելի շահավետ գնով։
«Beeline-ն այժմ Երեւանում իրականացնում է ֆիքսված ցանցի արդիականացում, ինչը մեզ թույլ է տալիս հաճախորդներին արդեն առաջարկել ձայնային կապի ավելի բարձր որակ եւ գերարագ VDSL ինտերնետ՝ մինչեւ 100 ՄԲ/վրկ․ արագությամբ։ Մեր կորպորատիվ գործընկերներին ուրախ ենք առաջարկել կոնվերգենտ լուծում, որը թույլ կտա օգտվել ոչ աշխարհագրական 060 կոդով տրամադրվող վիրտուալ հեռախոսակայանի եւ գերարագ ինտերնետի բոլոր առավելություններից՝ շահավետ գնով եւ վճարման հարմար եղանակով»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Վիրտուալ ԱՀԿ-ն համալիր լուծում է՝ գրասենյակներում հեռախոսակապի արագ կազմակերպման համար` առանց թանկարժեք սարքավորումների եւ լարերի տեղադրման։ Այն թույլ է տալիս ստանալ ոչ աշխարհագրական հեռախոսահամար եւ անսահմանափակ քանակությամբ ներքին համարներ, մշակել միաժամանակ մինչեւ 100 մուտքային զանգ, կարգավորել ձայնային ողջույնը եւ զանգերի խելացի բաշխումը` բաժինների, աշխատակիցների կամ տարածաշրջանների միջեւ։
Վիրտուալ ԱՀԿ-ն թույլ է տալիս նաեւ վիճակագրություն հավաքել եւ վերլուծել աշխատակիցների աշխատանքի եւ գովազդային արշավների արդյունավետությունը։

16:08 | 02.05.19 | Новости | 9397
Beeline объявляет о запуске конвергентного предложения для корпоративных клиентов - абонентов услуги vPBX (Виртуальная АТС).
Становясь абонентами услуги vPBX, клиенты могут одним пакетом подключить услуги фиксированной голосовой связи и фиксированного интернета Beeline и оплачивать их одним счетом и по более выгодной цене.
«В Beeline мы проводим широкомасштабную модернизацию фиксированной сети в Ереване, что позволяет нам уже сегодня предлагать клиентам улучшенное качество голосовой связи и высокоскоростной VDSL интернет со скоростью до 100 Мб/с. Нашим же партнерам в корпоративном сегменте мы с радостью предлагаем конвергентное решение, которое позволит получить все преимущества Виртуальной АТС c негеографическим кодом 060 и высокоскоростного интернета по выгодной цене и с удобным способом оплаты», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Виртуальная АТС — комплексное решение для быстрой организации телефонии в офисах без дорогостоящего оборудования и прокладки проводов.
Виртуальная АТС позволит получить негеографический телефонный номер, неограниченное количество внутренних номеров, обрабатывать до 100 входящих вызовов одновременно, настроить голосовое приветствие и умное распределение вызовов между отделами, сотрудниками или регионами. Виртуальная АТС позволяет также собирать статистику и анализировать эффективность работы сотрудников и рекламных кампаний.