16:44 | 04.11.19 | Նորություններ | 10683
Ucom ընկերության շարժական ինտերնետի uGo սակագնային պլանների առկա եւ նոր բաժանորդներն այսուհետ հավելյալ գիգաբայթեր կստանան յուրաքանչյուր ամսվա 20-ին՝ անկախ համաձայնագիր ունենալու հանգամանքից։
Մասնավորապես uGo 5500, uGo 7500 եւ uGo 12500 սակագնային պլանների բաժանորդներն ի լրումն սակագնային պլանով նախատեսված գերարագ ինտերնետի 40 ԳԲ, 70 ԳԲ եւ 100 ԳԲ ծավալի յուրաքանչյուր ամսվա 20-ին կստանան եւս 30 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ։ uGo 3500 սակագնային պլանի բաժանորդներն ի լրումն ստանդարտ 15 ԳԲ-ի կստանան եւս 15 ԳԲ գերարագ ինտերնետ։ Իսկ մարզային uGo 2500 սակագնային պլանի առկա եւ նոր բաժանորդները կվայելեն լրացուցիչ 10 ԳԲ՝ արդյունքում ունենալով 20 ԳԲ ընդհանուր ծավալ յուրաքանչյուր ամսվա ընթացքում։
«Մենք մշտապես վերանայում ենք մեր առկա առաջարկները, որպեսզի Ucom-ի առկա ու նոր բաժանորդները կարողանան իրենց պահանջներին համապատասխան օպտիմալ լուծում ստանալ։ Այսուհետ շարժական ինտերնետի uGo սակագնային պլանների բաժանորդները կարող են չմտահոգվել ամսվա վերջում ինտերնետի ծավալի սպառման մասին, քանի որ յուրաքանչյուր ամսվա 20-ին կստանան լրացուցիչ գիգաբայթեր մինչեւ հաջորդ ամսվա սկիզբն օգտագործելու համար»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Վերանայվել են նաեւ uGo շարժական ինտերնետի փաթեթների արժեքները եւ այսուհետ գերարագ ինտերնետի 5 ԳԲ փաթեթն ակտիվացնելու համար բաժանորդները կվճարեն 1500 դրամ նախկին 2000 դրամի փոխարեն, իսկ 10 ԳԲ գերարագ ինտերնետի փաթեթի արժեքը կկազմի 2000 դրամ նախկին 3000 դրամի փոխարեն։

16:44 | 04.11.19 | Новости | 10747
Абоненты мобильного интернета uGo будут получать дополнительные гигабайты 20-го числа каждого месяца
Отныне текущие и новые абоненты тарифных планов мобильного интернета uGo от компании Ucom, ежемесячно 20-го числа будут получать дополнительные ГБ, вне зависимости от наличия соглашения.
В частности, абоненты тарифных планов uGo 5500, uGo 7500 и uGo 12500 в дополнение к 40 ГБ, 70 ГБ и 100 ГБ интернета, включенным в тарифный план, будут получать также 30 ГБ высокоскоростного интернета 20-го числа каждого месяца. Абоненты тарифного плана uGo 3500, помимо стандартных 15 ГБ, получат дополнительные 15 ГБ высокоскоростного интернета. А текущие и новые абоненты регионального тарифного плана uGo 2500 насладятся дополнительными 10 ГБ, в результате используя 20 ГБ общего объема в течение каждого месяца.
«Мы постоянно пересматриваем наши уже имеющиеся предложения, чтобы текущие и новые абоненты Ucom могли найти оптимальный вариант, соответствующий своим потребностям. Отныне абонентам тарифных планов мобильного интернета uGo не придется беспокоиться о наличии интернета к концу месяца, поскольку они ежемесячно 20-го числа будут получать дополнительные гигабайты, которые смогут использовать до начала следующего месяца», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что была пересмотрена также стоимость пакетов мобильного интернета uGo, и теперь за активацию пакета высокоскоростного интернета в 5 ГБ абоненты будут платить 1500 драмов вместо прежних 2000 драмов, а стоимость пакета высокоскоростного интернета в 10 ГБ составит 2000 драмов вместо прежних 3000 драмов.