10:49 | 27.05.20 | Նորություններ | 19056
Beeline-ը հայտարարել է կորպորատիվ հաճախորդների համար լոկալ ցանցի կառուցման, սերվերային եւ ցանցային սարքավորումների տեղադրման եւ միացման ծառայության մեկնարկի մասին:
Այն հասանելի կլինի «Կորպորատիվ Ինտերնետ» կամ «Կորպորատիվ VPN» ծառայություններին միանալու դեպքում։
Ներքին ցանցը կունենա մեկ տարի սպասարկման երաշխիքային ժամկետ եւ հնարավորություն կտա՝ միավորել եւ համատեղ օգտագործել համակարգչային ցանցը, սերվերները, տպիչները եւ այլ սարքեր, միավորել տեղեկատվական ծառայությունները մեկ համակարգի մեջ, նվազագույնի հասցնել ցանցի կառավարման եւ պահպանման ծախսերը, ապահովել ցանցի աշխատանքի բարձր հուսալիությունն ու հասանելիությունը, ապահովել սպասարկման բարձր որակ՝ տարբեր ծրագրային հավելվածների օգտագործման դեպքում։
«Beeline-ում մենք շատ ենք կարեւորում հաճախորդների կողմից մեր ծառայությունների օգտագործումն ավելի հարմարավետ դարձնելը։ Նախկինում «Կորպորատիվ Ինտերնետ» կամ «Կորպորատիվ VPN» ծառայություններին միանալու համար հաճախորդը ներքին ցանցը պետք է կառուցեր սեփական ուժերով: Այժմ բիզնես հաճախորդներն անհրաժեշտություն չունեն դիմելու երրորդ կողմին, Beeline-ի աշխատակիցները կկատարեն ամբողջական ծառայության տրամադրումը, ցանցային աշխատանքները, վերջնական միացումներն ու թեստավորումը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Ծառայությունը հասանելի է 12/18/24 ամիս պայմանագրի կնքման դեպքում։
Լրացուցիչ տեղեկություններ կորպորատիվ հաճախորդները կարող են ստանալ www.beeline.am/B2B կայքում, աշխատանքային ժամերին զանգահարելով 010700700 համարին, կամ հաղորդագրություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Business էջին։ Դիմումի ներկայացման համար հասանելի է նաեւ corp@beeline.am էլ. Փոստի հասցեն:

Beeline has announced that the company begins building local networks and installing servers and network equipment for corporate clients.
These services will be available for subscribers of Corporate Internet or Corporate VPN bundles.
The internal network will have one-year guarantee and enable companies to unite and jointly use computer networks, printers and other pieces of equipment, incorporate information services in one system, reduce to minimum the network management and maintenance costs, secure high-level reliability and accessibility of the network, and ensure high quality of service during use of various apps.
“We attach importance to making customer experience comfortable. Previously, clients had to build internal networks on their own in order to subscribe to Corporate Internet or Corporate VPN bundles. Now our corporate clients don’t have to apply to third parties: Beeline will provide the entire spectrum of services and make the installation and final testing,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
The service is available for subscription for 12/18/24 months.
Corporate clients can find more information on https://www.beeline.am/en/b2b, call 010-700700 during working hours or send a message to Beeline Business Facebook page. Applications can be sent to corp@beeline.am.