15:46 | 08.12.09 | Նորություններ | 4259
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունն (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է «Ինտերնետ յուրաքանչյուր տանը» ամանորյա ակցիայի մասին:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, այսօր ներկայացնելով ակցիայի մանրամասները, «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ մինչեւ այս տարվա դեկտեմբերի 31-ը կնքելով Hi-Line ծառայության մատուցման պայմանագիր, հաճախորդները կստանան անվճար ADSL-մոդեմ, անվճար միացում ցանցին, ինչպես նաեւ ամսեկան զեղչեր` անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու համար:
Իգոր Կլիմկոն հայտարարել է, որ նոր գները նախատեսված են բոլոր սակագնային փաթեթների համար, հայտնելով, որ տարեկան պայմանագիր կնքելու դեպքում 128/32 Կբիտ/վ արագությամբ անսահմանափակ ինտերնետի ամսեկան սակագինը 8000 դրամի փոխարեն կկազմի 6000 դրամ, 254/64 Կբիտ/վ արագությամբ ինտերնետի սակագինը` 12000 դրամի փոխարեն 7800 դրամ, 512/128 Կբիտ/վ` 20000-ի փոխարեն 12000 դրամ, իսկ 1024/128 Կբիտ/վ արագությամբ Hi-Line Unlimited սակգանային պլանի գինը` 30000 դրամի փոխարեն 15000 դրամ:
«Ինտերնետ յուրաքանչյուր տանը» ակցիան առաջին հերթին ուղղված է յուրաքանչյուր հաճախորդին կայուն, որակյալ եւ մատչելի ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն ընձեռելուն», - ասել է Իգոր Կլիմկոն, նշելով, որ ընկերությունը լրջորեն պատրաստվել է այս ակցիայի իրագործմանը եւ ապահովել է բավարար հնարավորություններ ինչպես արտաքին, այնպես էլ ներքին ցանցերում:
Իգոր Կլիմկոն նաեւ հայտնել է, որ ակցիայի առավելություններից կարող են օգտվել նաեւ Hi Line-ի գործող հաճախորդները, նշելով, որ դրա համար անհրաժեշտ է վերակնքել պայամանագիրը նոր պայմաններով:
«Ակցիայի շրջանակներում նաեւ ֆիքսված հեռախոս տեղադրել ցանկացող ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձինք ազատվում են տեղադրման վճարից` մինչեւ 2010 թվականի հունվարի 31-ը միացման հայտ ներկայացնելու դեպքում»,- ասել է «ԱրմենՏելի» գլխավոր տնօրենը:

15:46 | 08.12.09 | News | 4161
Mediamax reports that, while presenting the campaign details in Yerevan today, “ArmenTel” General Director Igor Klimko stated that, by concluding an annual contract for Hi Line service by December 31, 2009, the subscribers will receive free ADSL-modem, free connection to the network, as well as monthly discounts for unlimited internet connection use.
Igor Klimko informed that the new prices are meant for all tariff plans, specifying that, when concluding an annual contract, the monthly tariff for unlimited internet with the speed of 128/32 Kbit/sec is reduced from 8000 AMD to 6000 AMD, tariff for internet with the speed of 256/64Kbit/sec – from 12 000 down to 7800 AMD, with the speed of 512/128 Kbit/sec – from 20000 to 12000, and “Hi-Line Unlimited” tariff plan with the speed of 1024/128Kbit/sec – from 30000 to 15000 AMD.
““Internet to Every Home” campaign first of all aims at giving each customer a chance to gain access to stable, quality and affordable internet”, Igor Klimko stated, noting that the company had been thoroughly preparing for implementing this initiative and has reserved sufficient capacities both at external channels and internal networks.
Igor Klimko also informed that the current users of Hi Line service can also take advantage of the campaign, explaining that in order to do that, one should reregister the current contract basing on new conditions.
“Also, within the framework of the campaign, the company exempts all individuals and legal entities, who want to install a landline connection telephone, from installation fee if the application for connection is filled in before December 31, 2010”, “ArmenTel” General Director stated.