15:46 | 08.12.09 | Նորություններ | 4259
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունն (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է «Ինտերնետ յուրաքանչյուր տանը» ամանորյա ակցիայի մասին:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, այսօր ներկայացնելով ակցիայի մանրամասները, «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ մինչեւ այս տարվա դեկտեմբերի 31-ը կնքելով Hi-Line ծառայության մատուցման պայմանագիր, հաճախորդները կստանան անվճար ADSL-մոդեմ, անվճար միացում ցանցին, ինչպես նաեւ ամսեկան զեղչեր` անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու համար:
Իգոր Կլիմկոն հայտարարել է, որ նոր գները նախատեսված են բոլոր սակագնային փաթեթների համար, հայտնելով, որ տարեկան պայմանագիր կնքելու դեպքում 128/32 Կբիտ/վ արագությամբ անսահմանափակ ինտերնետի ամսեկան սակագինը 8000 դրամի փոխարեն կկազմի 6000 դրամ, 254/64 Կբիտ/վ արագությամբ ինտերնետի սակագինը` 12000 դրամի փոխարեն 7800 դրամ, 512/128 Կբիտ/վ` 20000-ի փոխարեն 12000 դրամ, իսկ 1024/128 Կբիտ/վ արագությամբ Hi-Line Unlimited սակգանային պլանի գինը` 30000 դրամի փոխարեն 15000 դրամ:
«Ինտերնետ յուրաքանչյուր տանը» ակցիան առաջին հերթին ուղղված է յուրաքանչյուր հաճախորդին կայուն, որակյալ եւ մատչելի ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն ընձեռելուն», - ասել է Իգոր Կլիմկոն, նշելով, որ ընկերությունը լրջորեն պատրաստվել է այս ակցիայի իրագործմանը եւ ապահովել է բավարար հնարավորություններ ինչպես արտաքին, այնպես էլ ներքին ցանցերում:
Իգոր Կլիմկոն նաեւ հայտնել է, որ ակցիայի առավելություններից կարող են օգտվել նաեւ Hi Line-ի գործող հաճախորդները, նշելով, որ դրա համար անհրաժեշտ է վերակնքել պայամանագիրը նոր պայմաններով:
«Ակցիայի շրջանակներում նաեւ ֆիքսված հեռախոս տեղադրել ցանկացող ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձինք ազատվում են տեղադրման վճարից` մինչեւ 2010 թվականի հունվարի 31-ը միացման հայտ ներկայացնելու դեպքում»,- ասել է «ԱրմենՏելի» գլխավոր տնօրենը:

15:46 | 08.12.09 | Новости | 4222
Ереван /Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о новогодней акции «Интернет в каждый дом».
Как сообщает Медиамакс, представляя сегодня в Ереване детали акции, генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко сказал, что, заключив до 31 декабря текущего года годовой контракт на интернет-услугу Hi Line, абоненты получат бесплатный ADSL-модем, бесплатное подключение к сети, а также ежемесячные скидки на пользование безлимитной интернет-связью.
Игорь Климко сообщил, что новые цены предусмотрены для всех тарифных планов, пояснив, что при заключении годового контракта ежемесячный тариф на безлимитный интернет скоростью 128/32 Кбит/с снижается с 8000 драмов до 6000, тариф на интернет скоростью 256/64 Кбит/с – с 12 000 до 7800 драмов, со скоростью 512/128 Кбит/с – с 20 000 до 12 000 драмов, а тарифный план «Hi-Line Unlimited» скоростью 1024/128 Кбит/с – с 30 000 до 15 000 драмов.
«Акция «Интернет в каждый дом» направлена, прежде всего, на то, чтобы дать возможность каждому клиенту получить доступ к стабильному, качественному и доступному интернету»,- сказал Игорь Климко, отметив, что компания тщательно готовилась к реализации данной инициативы и зарезервировала достаточные возможности как на внешних каналах, так и на внутренних сетях.
Игорь Климко сообщил также, что преимуществами акции могут воспользоваться и действующие пользователи услуги Hi Line, пояснив, что для этого необходимо перезаключить действующий договор на новых условиях.
«Также в рамках акции компания освобождает всех физических и юридических лиц, желающих установить телефон фиксированной связи, от платы за установку при заполнении заявки на подключение до 31 января 2010 года»,- сказал гендиректор «АрменТел».