“ՎիվաՍել-ՄՏՍ” ընկերության ղեկավար Ռալֆ Յիրիկյանն
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի կուտակած փորձը հուշում է, որ արդյունավետ կառավարման հիմքում ոչ թե վարչարարությունն է, այլ` խրախուսումը:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի մամուլի ծառայությունում, ընկերության ղեկավար Ռալֆ Յիրիկյանն այդ մասին ասել է Վանաձորի պետական մանկավարժական համալսարանում դասախոսության ընթացքում:
Ռալֆ Յիրիկյանը նշել է, որ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի` ՀՀ բջջային հեռահաղորդակցության ոլորտի առաջատար լինելը պայմանավորված է նորարարություններին հետեւելու եւ շուկայի տարբեր հատվածներին համապատասխան լուծումներ առաջարկելու փաստով:

10:07 | 16.03.10 | Новости | 5358
Ереван/Медиамакс/. Опыт, накопленный «ВиваСелл-МТС», подсказывает, что в основе эффективного управления лежит не администрирование, а поощрение.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «ВиваСелл-МТС», об этом глава компании Ральф Йирикян сказал в ходе лекции в Ванадзорском Государственном педагогическом университете.
Ральф Йирикян отметил, что лидерство «ВиваСелл-МТС» на рынке мобильной связи Армении обусловленно тем, что компания постоянно следит за инновациями и предлагает разным сегментам рынка соответствующие решения.