“ՎիվաՍել-ՄՏՍ” ընկերության ղեկավար Ռալֆ Յիրիկյանն
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի կուտակած փորձը հուշում է, որ արդյունավետ կառավարման հիմքում ոչ թե վարչարարությունն է, այլ` խրախուսումը:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի մամուլի ծառայությունում, ընկերության ղեկավար Ռալֆ Յիրիկյանն այդ մասին ասել է Վանաձորի պետական մանկավարժական համալսարանում դասախոսության ընթացքում:
Ռալֆ Յիրիկյանը նշել է, որ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի` ՀՀ բջջային հեռահաղորդակցության ոլորտի առաջատար լինելը պայմանավորված է նորարարություններին հետեւելու եւ շուկայի տարբեր հատվածներին համապատասխան լուծումներ առաջարկելու փաստով:

Head of the Company Ralph Yirikian
Yerevan/Mediamax/. The experience, collected by “VivaCell-MTS”, suggests that encouragement, and not administration, is the basis of efficient management.
As Mediamax was informed in the press service of “VivaCell-MTS”, Head of the Company Ralph Yirikian said this during his lecture in Vanadzor State Pedagogical University.
Ralph Yirikian noted that the leadership of “VivaCell-MTS” in the mobile connection market of Armenia is conditioned by the fact that the company constantly follows innovations and offers corresponding solutions to various segments of the market.