11:02 | 27.04.10 | Նորություններ | 4124
Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգն ամփոփել է մարտի 1-ին մեկնարկած «Հաջողության որսոորդները» պրոմո-նախագծի արդյունքները:
Նախագծի շրջանակներում, որը կտեւի մինչեւ այս տարվա սեպտեմբերի 5-ը, Telcell-ի հաճախորդները, ովքեր վճարային տերմինալների միջոցով վճարում են բջջային օպերատորների ծառայությունների դիմաց, կուտակում են վիրտուալ միավորնոր, որոնք հետո փոխանակվում են Samsung Duos բջջային հեռախոսների, 2 անձի համար շրջագայության եւ այլ մրցանակների: Վճարումների միավորները կուտակվում են ավտոմատ կերպով` վճարային գործարքի վերջում:
Ակցիայի առաջին 50 օրվա ընթացքում Telcell-ի յոթ հաճախորդներ ստացել են Samsung Duos բջջային հեռախոսներ:
Ընկերությունում նշել են, որ պրոմո-նախագիծը խթանել է Telcell-ի միջոցով կատարվող վճարումների ծավալի աճը: Մարտին Telcell-ի միջոցով կատարվել է 25%-ով ավել վճարում, քան փետրվարին:
Ապրիլի 26-ից մինչեւ մայիսի 25-ը «Հաջողության որսոորդները» պրոմո-նախագծի ամենաակտիվ մասնակիցներին կտրվի երգիչ Գրիգորի Լեպսի` մայիսի 28-ին Երեւանում կայանալիք համերգի 2-ական տոմս:
Ապրիլի 26-ից պրոմո-ակցիայի մասնակիցները կարող են լրացուցիչ վիրտուալ միավորներ ստանալ` SMS ուղարկելով 1055 համարին եւ ցանկացած հաղորդագրության դիմաց ստանալ 10 լրացուցիչ միավոր` նախկին 5-ի փոխարեն:

11:02 | 27.04.10 | News | 3316
Yerevan/Mediamax/. Telcell payment system summed up the first results of “Fortune Hunters” promo project, which was launched on March 1.
Within the framework of the campaign, which will last till September 5, 2010, Telcell customers, who make payments for the mobile connection operators through payment terminals, accumulate virtual points, which as a result are exchanged for Samsung Duos cell phones, a tourist voucher for two and other prizes. The points for the payments are added up automatically at the end of each payment operation.
In the first 50 days of the campaign, 7 customers of Telcell received Samsung Duos cell phones.
The company noted that the promo project stimulated growth of the volumes of payments through Telcell terminals. 25% more payments were realized through Telcell in March, as compared to February. At that, the subscribers of “Orange Armenia” made 50% more payments in March, as compared to February.
From April 26 to May 25, the most active participants of “Fortune Hunters” promo campaign will be presented with the “Trophy of the Day”: two tickets to the concert of popular Russian singer Grigori Leps, which will take place in Yerevan on May 28.
From April 26, the participants of the promo campaign will be able to receive additional virtual points by sending an SMS to 1055 and receiving 10 additional points instead of the previous 5 for each SMS.