11:25 | 24.09.10 | Նորություններ | 3887
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանիշի ներքո, ամփոփել է հուլիսի 15-ից սեպտեմբերի 15-ը անցկացվող «Հաճելի պահեր» ակցիայի արդյունքները:
Ինչպես հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ում, ակցիայի ընթացքում 357 վճարողներ հաղթող են ճանաչվել եւ ստացել դրամական պարգեւներ, իսկ վճարումների ընդհանուր քանակը նախորդ նույն ժամանակահատվածի համեմատ աճել է 12%-ով:
«Ակցիայի ընթացքում ստացված բազմաթիվ դրական արձագանքները ընկերությանը պարտավորեցնում են մոտ ապագայում էլ ավելի հեշտացնել վճարման գործընթացը` առաջարկելով նորագույն մոտեցումներ»,- նշել է «Մեգա Պանտերա»-ի առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:

11:25 | 24.09.10 | Новости | 3084
Ереван/Медиамакс/. Компания «Мега Пантера», ведущая деятельность под торговой маркой MegaPay, подвела итоги акции «Приятные моменты», проходившей с 15 июля по 15 сентября.
Как сообщили в «Мега Пантера», в период акции 357 плательщиков стали победителями и получили денежные призы, а общее число платежей за время проведения акции возросло на 12 % по сравнению с тем же периодом прошлого года.
«Полученные в ходе акции  многочисленные одобрительные отклики обязывают компанию еще более упростить процесс платежей, внедряя новейшие инструменты», - отметил коммерческий директор «Мега Пантера» Георгий Хуршудян.