11:25 | 24.09.10 | Նորություններ | 3887
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանիշի ներքո, ամփոփել է հուլիսի 15-ից սեպտեմբերի 15-ը անցկացվող «Հաճելի պահեր» ակցիայի արդյունքները:
Ինչպես հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ում, ակցիայի ընթացքում 357 վճարողներ հաղթող են ճանաչվել եւ ստացել դրամական պարգեւներ, իսկ վճարումների ընդհանուր քանակը նախորդ նույն ժամանակահատվածի համեմատ աճել է 12%-ով:
«Ակցիայի ընթացքում ստացված բազմաթիվ դրական արձագանքները ընկերությանը պարտավորեցնում են մոտ ապագայում էլ ավելի հեշտացնել վճարման գործընթացը` առաջարկելով նորագույն մոտեցումներ»,- նշել է «Մեգա Պանտերա»-ի առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:

Yerevan/Mediamax/. “Mega Panther” company, which carries out activity under MegaPay trademark, summed up the results of “Pleasant Moments” campaign, which lasted from July 15 to September 15.
“Mega Panther” informed that in the period of the campaign, 357 payers became winners and received financial prizes, and the total number of payments in the period of campaign effect increased by 12%, as compared to the same period of last year.
“The numerous approving responses received during the campaign commit the company to simplifying the process of payments even more by introducing most advanced tools”, Commercial Director of “Mega Panther” Georgy Khurshudyan stated.