10:01 | 28.04.12 | Նորություններ | 4379
Երեւան/Մեդիամաքս/. Մինչեւ մայիսի 7-ը Orange-ի ձայնային եւ ինտերնետ ծառայությունների բոլոր բաժանորդները հնարավորություն ունեն ձեռք բերելու Կաննի միջազգային կինոփառատոնին որպես պատվավոր հյուր մասնակցելու ուղեգիր երկու հոգու համար:
Դրա համար անհրաժեշտ է մասնակցել Facebook-ում Orange-ի էջում կազմակերպված «ստատուսների» յուրօրինակ մրցույթին եւ դառնալ լավագույն ստատուսի հեղինակը:
«Կարծում եմ` ցանկացած կինոսիրողի երազանքներից է հայտնվել Կաննի նման հեղինակավոր միջազգային կինոփառատոնում, որտեղ իր շուրջը կլինեն համաշխարհային կինոաստղեր` կենդանի լեգենդներ: Orange-ի հետ երազանքներն իրականություն են դառնում: Մեր բաժանորդին Կաննում կընդունեն իսկական աստղի նման: Իսկ քանի կինո մեր բաժանորդները մենակ չեն գնում, երջանիկ հաղթողը կընտրի, թե ում հետ է գնալու, այս անգամ` արդեն Կանն: Ակնկալում ենք օրիգինալ ու խանդավառ ստատուսներ», ասաց Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
Մրցույթին մասնակցելու համար պետք է Facebook-ում Օրանժ Արմենիայի պաշտոնական էջում (https://www.facebook.com/orangearmenia.ftgroup) համապատասխան հայտարարության ներքո` մեկնաբանության դաշտում, գրել Կաննի կինոփառատոնին, առհասարակ կինոյին, Orange-ին եւ իրեն` բաժանորդին վերաբերող ստատուս, որը հրապարակվելուց անմիջապես հետո կսկսի մասնակցել օնլայն մրցույթին: Ստատուսը գրելուց հետո անհրաժեշտ կլինի նաեւ այն առանձին հաղորդագրությամբ ուղարկել` նամակում նշելով նաեւ բաժանորդային հեռախոսահամարը/ինտերնետի բաժանորդային համարը: Այն տասը «ստատուսները», որոնք կհավաքեն առավելագույն թվով Facebook-քվեներ (like-եր), կներկայացվեն Orange-ի ժյուրիին, որն էլ կընտրի դրանցից լավագույնը:
Հաղթող ստատուսի հեղինակի անունը կհրապարակվի մայիսի 8-ին:
Մրցույթի պայմաններին ավելի մանրամասն ծանոթանալու այցելեք http://orangearmenia.am/promos/cannes-promo:

10:01 | 28.04.12 | News | 4301
Yerevan/Mediamax/.Till 7 May all Orange voice and internet subscribers will be provided the chance to get a package for two to be present as a VIP guest at 65th Cannes Film Festival.
Subscribers will just need to participate in the original contest of “statuses”, organized on Orange Armenia’s page on Facebook and become the author of the best status.
“I belive that each cinema fun dreams of appearing at such a reputable international festival like Cannes Film Festival is and stand next to live legends of the world cinema. Dreams become true with Orange. Our winner subscriber will be welcomed in Cannes as a real star. And as far as our subscribers go to cinema and watch films not alone, the lucky winner will also choose his/her parter this time to go to Cannes. Looking forward to original and passionate statuses,” said Bruno Duthoit, Orange Armenia General Director.
To participate in the contest subscribers will need to post their status relating to them, Cannes Festival, films in general and Orange under the relevant statement, posted on Orange Armenia’s official web page (https://www.facebook.com/orangearmenia.ftgroup) on Facebook. Immediately after being posted the status will participate in the online vote. After posting, the subscriber will also need to send his/her status through private message immediately from Facebook indicating his/her phone number in the text. The ten “statuses” with maximum Facebook-votes (Like) will be presented to Orange Jury for the latter to choose the best one.