14:32 | 07.09.12 | Նորություններ | 4850
Երեւան: Մեդիամաքս: ԱրմենՏել-ի աջակցությամբ 50 հայ երկրպագուներ կմեկնեն Սոֆիա` 2014թ. ֆուտբոլի Աշխարհի առաջնության խմբային փուլի շրջանակում կայանալիք Բուլղարիայի եւ Հայաստանի հավաքականների հանդիպմանը:
Երկրպագուների աջակցությունն իրականացվում է ԱրմենՏել ընկերության եւ «Առաջին հայկական ճակատ» երկրպագուների շարժում ՀԿ-ի համագործակցության շրջանակում:
«Հուսով եմ, որ մեր երկրպագուների ակտիվ աջակցությամբ Հայաստանի հավաքականը հաջող ելույթ կունենա ոչ միայն Սոֆիայում, այլեւ ողջ ընտրական փուլում», - ասել է ԱրմենՏել-ի Հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
«Սա առաջին դեպքն է հայկական ֆուտբոլի պատմության մեջ, երբ այսքան շատ երկրպագու կմեկնի արտասահման` սատարելու Հայաստանի հավաքականին: Ուզում եմ շնորհակալություն հայտնել ԱրմենՏել ընկերությանը աջակցության համար, որի շնորհիվ մեր նախաձեռնությունները դարձել են ավելի լայնածավալ եւ օրեցօր ներգրավում են շատ երիտասարդների», - ասել է «Առաջին հայկական ճակատ» ՀԿ-ի հիմնադիր Էդգար Պետրոսյանը:

14:32 | 07.09.12 | Новости | 4824
Ереван /Медиамакс/. 50 армянских болельщиков отправятся в Софию на выездной матч сборной Армении со сборной Болгарии в рамках группового этапа Чемпионата мира по футболу 2014 года
при поддержке ЗАО «АрменТел».
Поддержка фанатов осуществляется в рамках сотрудничества компании «АрменТел» и движения болельщиков «Первый армянский фронт» (First Armenian Front, FAF).
«Надеюсь, что при активной поддержке болельщиков сборная Армении удачно выступит не только в Софии, но и во всем отборочном цикле», - отметила руководитель Службы по связям с общественностью АрменТел Ануш Беглоян.
«Впервые болельщики в таком количестве отправятся за рубеж поддерживать сборную Армении. Хочу поблагодарить АрменТел за содействие, благодаря которому наши инициативы стали более масштабными и с каждым днем привлекают больше молодых людей», - сказал член руководящего совета ОО «Первый Армянский Фронт» Эдгар Петросян.