15:28 | 31.03.15 | Նորություններ | 5761
Beeline-ը հայտարարում է Beeline Smart սմարթֆոնի գնորդների համար հատուկ առաջարկի եւ խաղարկության անցկացման մասին:
2015թ. ապրիլի 6-ին` ժամը 20:00-ին, Հյուսիսային պողոտայի Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում մեկնարկում է Beeline Smart սմարթֆոնների վաճառքը: Առաջին 100 գնորդներն անվճար կստանան Beeline «գեղեցիկ» հեռախոսահամարներ, իսկ ժամը 22:00-ին սմարթֆոնի գնորդների միջեւ կխաղարկվի հատուկ մրցանակ:
«2014թ. դեկտեմբերին Beeline Smart-ը դարձավ ամենավաճառվող սմարթֆոնը Հայաստանում: Ընդհանուր առմամբ բոլոր սմարթֆոնները վաճառվեցին նախատեսվածից ավելի շուտ: Այս ամենը պայմանավորված է սմարթֆոնի գերազանց հատկանիշներով, գրավիչ դիզայնով եւ մատչելի գնով: Մեզ դիմել են բազմաթիվ բաժանորդներ Beeline Smart-ը կրկին առաջարկելու խնդրանքով: Ուրախ ենք հայտարարելու, որ սմարթֆոնի վաճառքը կմեկնարկի բազմաթիվ նվերներով եւ հատուկ մրցանակի խաղարկությամբ»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

15:28 | 31.03.15 | Новости | 5729
Beeline объявляет о проведении специальной акции и розыгрыше среди покупателей смартфона Beeline Smart.
6 апреля 2015 года в офисе Beeline на Северном проспекте в 20:00 стартуют продажи смартфона Beeline Smart. Первые 100 покупателей бесплатно получат «красивые» номера Beeline, а в 22:00 среди покупателей смартфона будет разыгран специальный приз.
«Beeline Smart стал самым продаваемым смартфонов в Армении в декабре 2014 года. В общей сложно мы продали все привезенные смартфоны гораздо раньше, чем планировали. Это обусловлено мощными характеристиками смартфона, его привлекательным дизайном и доступной ценой. Очень много абонентов обратилось к нам с просьбой снова предложить смартфоны Beeline Smart. Мы рады сообщить, что продажи смартфона стартуют многочисленными подарками и розыгрышем приза»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Дополнительную информацию о технических характеристиках смартфона Beeline Smart можно получить здесь.