Ucom ընկերությունն առաջարկում է իր շարժական կապի կանխավճարային եւ հետվճարային սակագնային պլանների բաժանորդներին օգտվել նոր՝ գերարագ ինտերնետի փաթեթներից:
«300 ՄԲ, 500 ՄԲ, 1 ԳԲ եւ 2 ԳԲ ծավալով գերարագ ինտերնետի փաթեթներն ստեղծված են բոլոր նրանց համար, ովքեր չեն պատկերացնում իրենց առօրյա շփումն առանց սմարթֆոնի: Աշխարհի անցուդարձին եւ նորություններին առցանց կերպով ծանոթանալու համար ընդամենը 100 դրամով հնարավոր է ձեռք բերել մեկ օր վավերականությամբ Ինտերնետ 300 ՄԲ փաթեթը: Ինտերնետի առավել մեծ ծավալի անհրաժեշտության դեպքում՝ 30 օր վավերականության ժամկետով հնարավոր է ձեռք բերել Ինտերնետ 500 ՄԲ, Ինտերնետ 1 ԳԲ եւ Ինտերնետ 2 ԳԲ գերարագ ինտերնետի փաթեթները, որոնց արժեքը համապատասխանաբար` 750, 1000 եւ 1500 դրամ է»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Միաժամանակ հնարավոր է ակտիվացնել մի քանի փաթեթ:
«Մեր շարժական կապի բաժանորդները, մասնավորապես՝ սմարթֆոն օգտագործող անձինք այժմ հնարավորություն են ստանում առավել մատչելի պայմաններով ստանալ իրենց անհրաժեշտ գերարագ ինտերնետի ծավալը եւ առցանց գործողություններ իրականացնել տանը, դրսում, աշխատավայրում, զբոսանքի ժամանակ, սրճարանում, ամենուր»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

17:37 | 02.08.16 | Новости | 9497
Компания Ucom предлагает абонентам предоплатных и постоплатных тарифных планов мобильной связи воспользоваться новыми пакетами высокоскоростного интернета.
Пакеты высокоскоростного интернета в 300 МБ, 500 МБ, 1 ГБ и 2 ГБ созданы для тех, кто не представляет свое ежедневное общение без смартфона. Для онлайн ознакомления с мировыми событиями и новостями за 100 драмов можно приобрести пакет Интернет 300 МБ, действительный в течение 1 дня. В случае необходимости более обширного объема интернета можно приобрести пакеты Интернет 500 МБ, Интернет 1 ГБ и Интернет 2 ГБ, действительных в течение 30 дней, стоимостью соответственно в 750, 1000 или 1500 драмов.
Единовременно можно активировать несколько пакетов.
«Абоненты нашей мобильной связи, а в частности пользователи смартфонов, теперь получают возможность приобрести необходимый объем высокоскоростного интернета по более доступным условиям и совершать действия в сети, при этом находясь дома, на улице, на работе, на прогулке, в кафе, - везде», - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.