17:26 | 21.07.17 | Նորություններ | 43905
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի Բաժանորդների աջակցման զանգերի կենտրոնը, որը հայտնի է նաեւ որպես «111» թեժ գիծ ծառայություն, արդիականացվել եւ համալրվել է նորագույն տեխնոլոգիական լուծումներով:
Կենտրոնն ապահովվել է LED լուսավորման ընդհանուր եւ անհատական՝ ինքնակառավարվող համակարգերով, ներդրվել է օդորակման նոր համակարգ: Նորարարական լուծումներ են կիրառվել Զանգերի կենտրոնի տարածքում ձայնամեկուսացում ապահովելու համար:
«Բաժանորդների աջակցման զանգերի կենտրոնի վերազինման նպատակը բաժանորդների սպասարկման որակի բարձրացումն է, որի հիմնական տարրերն են կենտրոնի տեխնոլոգիական բարելավումը, ավելի շատ աշխատակիցներ տեղակայելու հնարավորությունն ու Զանգերի կենտրոնի գործակալների համար առավել հարմարավետ պայմանների ստեղծումը: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը երբեք չի բավարարվում գործող համակարգերի աշխատանքով, այլ ձգտում է դրանց անընդհատ կատարելագործմանը: Նորարարությունների կիրառումը շարունակական գործընթաց է եւ վերաբերում է ընկերության բոլոր ստորաբաժանումներին: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ավելի քան տասնմեկամյա գործունեության  եւ մրցակցային առավելության հիմքում այս մոտեցումն է»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
2017թ. հունվարից մինչեւ մայիս ամիսը ներառյալ Բաժանորդների աջակցման զանգերի կենտրոնը սպասարկել է 1 573 961 զանգ, էլեկտրոնային 5521 նամակ, առցանց 5871 հարցում եւ  գրավոր 502 դիմում:
Բաժանորդների աջակցման զանգերի կենտրոնն իր պայմաններով  հարմարեցված է նաեւ հատուկ կարիքներ ունեցող աշխատակիցների տեղաշարժման համար:
Կենտրոնը պատրաստ է նաեւ վճարովի հիմունքներով բաժանորդային հեռահար սպասարկում իրականացնել փոքր, միջին եւ խոշոր ընկերությունների համար:

17:26 | 21.07.17 | Новости | 43942
Центр по поддержке абонентов ВиваСелл-МТС, который также известен как услуга горячей линии «111», был дополнен новейшими технологическими решениями.
Центр был оснащен самоуправляющимися общими и индивидуальными системами освещения LED, была внедрена новая система кондиционирования. Были использованы также новейшие решения для обеспечения звукоизоляции на территории Центра.
«Целью переоснащения центра звонков по поддержке абонентов является увеличение качества обслуживания абонентов, основными элементами которого являются технологическое совершенствование центра, возможность размещения большего числа работников и создание максимально комфортных условий для агентов Центра звонков. ВиваСелл-МТС никогда не довольствуется работой действующих систем, и стремится к их постоянному совершенствованию. Использование новшеств – продолжительный процесс, касающийся всех подразделений компании. В основе более чем одиннадцатилетней деятельности ВиваСелл-МТС  и конкурентного преимущества лежит именно этот подход»,- отметил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
С января по май 2017 года включительно Центр звонков по поддержке абонентов обслужил 1 573 961 звонков, 5521 электронных писем, 5871 онлайн запросов и 502 письменных заявлений.
Центр звонков по поддержке абонентов также приспособлен для перемещения работников со специальными потребностями.
Центр также готов на платной основе осуществлять удаленное обслуживание абонентов для малых, средних и крупных компаний.