16:40 | 21.06.18 | Նորություններ | 14521
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը անցկացրել է Kia Rio X-line մակնիշի ավտոմեքենայի խաղարկություն, որի ամբողջ ընթացքն ուղիղ հեռարձակմամբ, մայիսի 24-ին ցուցադրվել է ընկերության ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում:
Շահավետ պայմաններով սմարթֆոն գնած քաղաքացիներից մեկը՝ Վահե Գրիգորյանը, դարձել է նաեւ Kia Rio X-line մակնիշի ավտոմեքենայի սեփականատեր: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը նրան է հանձնել ավտոմեքենայի բանալիները:
«Ավտոմեքենայի խաղարկության հնարավորությունը չէր սահմանափակվել միայն մեր բաժանորդների շրջանում: Այն գործում էր կոնկրետ ժամանակահատվածում մեր սպասարկման կենտրոններից սմարթֆոն գնած ցանկացած գնորդի նկատմամբ: Կարող ենք արձանագրել, որ անակնկալը հաջողվել է. հարմարավետ պայմաններով գնված հեռախոսը միակ ձեռքբերումը չի եղել: Շնորհավորում ենք ավտոմեքենայի սեփականատեր դարձած հաճախորդին՝ մաղթելով միայն հաճելի զանգեր»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Գարնանային տոների կապակցությամբ, մարտի 7-ից ապրիլի 8-ն ընկած ժամանակահատվածում, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը կազմակերպել էր 39 900 դրամ եւ ավելի արժողությամբ սմարթֆոնների վաճառք եւ հայտարարել դրան հաջորդող անակնկալի՝ ավտոմեքենայի խաղարկության մասին:

16:40 | 21.06.18 | Новости | 14543
ВиваСелл-МТС провела розыгрыш машины марки Kia Rio X-line, который 24 мая транслировался в прямом эфире на официальной странице компании в Facebook.
Ваге Григорян - один из граждан, купивших смартфон на выгодных условиях, - стал владельцем автомобиля марки Kia Rio X-line. Генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян вручил ему ключи от автомобиля.
«Возможность розыгрыша автомобиля не ограничивалась нашими абонентами. Она действовала в корректный период для любого покупателя смартфона в наших центрах обслуживания. Можем констатировать, что сюрприз удался: смартфон, купленный на выгодных условиях, не единственное достижение. Поздравляем клиента, ставшего владельцем автомобиля, желаем только приятных звонков»,- отметил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян ВиваСелл-МТС.
В связи с весенними праздниками с 7 марта по 8 апреля ВиваСелл-МТС организовала продажу смартфонов стоимостью от 39 900 драмов и объявила о следующем за акцией сюрпризе – розыгрыше автомобиля.