16:31 | 01.10.18 | Նորություններ | 17980
iPhone XS եւ iPhone XS Max սմարթֆոնների տեսականին սեպտեմբերի 28-ից հասանելի է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում։
Հեռախոսները հասանելի են երեք տարբերակով՝ մոխրագույն, արծաթագույն եւ ոսկեգույն։
64 ԳԲ հիշողությամբ iPhone Xs Max սմարթֆոնի արժեքն է 739 900 դրամ, 256 ԳԲ հիշողությամբ՝ 839 900 դրամ, 512 ԳԲ հիշողությամբ՝ 959 900 դրամ։
64 ԳԲ հիշողությամբ iPhone Xs սմարթֆոնը կարելի է ձեռք բերել 669 900 դրամով, 256 ԳԲ հիշողությամբ՝ 779 900 դրամով, իսկ 512 ԳԲ հիշողությամբ՝ 899 900 դրամով։
«Apple ապրանքանիշի սիրահարների համար ունենք շատ լավ լուր։ Երկար սպասված նոր iPhone սմարֆոններն արդեն առկա են մեր գրասենյակներում եւ ցանկացողներն կարող են ձեռք բերել իրենց համար նախընտրելի մոդելը։ Beeline-ի պարզ եւ հարմար ծառայությունների հետ միասին դա կլինի հիանալի եւ շահավետ ձեռքբերում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Ընկերությունում տեղեկացրել են, որ ապառիկը կարելի է ձեւակերպել 12, 18 եւ 24 ամսով, իսկ վճարումները կատարել բոլոր վճարային տարբերակներով, մասնավորապես՝ Beeline գրասենյակներում, տերմինալներով, բանկերում եւ առցանց:
Առաջարկի շրջանակում ապառիկը ձեւակերպվում է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի կամ Յունիբանկի միջոցով։ Լրացուցիչ տեղեկություններ կարելի է գտնել այստեղ կամ Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:

16:31 | 01.10.18 | News | 17981
iPhone XS Max with 64GB memory costs AMD 739,900, and the models with 256GB and 512GB memory cost AMD 839,900 and AMD 959,900 respectively.
The prices for iPhone XS vary in the following range: AMD 669,900 for the iPhone XS with 64GB memory, and AMD 779,900 and AMD 899,900 for the models with 256GB and 512GB memory respectively.
“We have great news for Apple fans: the long-anticipated new iPhone is already on offer in our offices, so you can come and choose the model you prefer. Combined with simple and convenient services from Beeline, it is an advantageous offer,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
The company has said that customers can buy the phones on credit and pay for them over 12, 18 or 24 months, making the payments in all available methods, particularly at Beeline offices, via ATMs, banks, and online.
The credit is provided via VTB Bank (Armenia) or Unibank. For more information, you can follow this link or visit a Beeline sale and customer care office.