12:01 | 03.11.18 | Նորություններ | 14042
Beeline-ն ակցիա է անցկացնում կանխավճարային բաժանորդների համար, ովքեր օգտվում են «Ավտոմատ վճարում» ծառայությունից։
Մինչեւ 2018թ. դեկտեմբերի 31-ը «Ավտոմատ վճարում» ծառայության օգնությամբ հաշվեկշիռը լիցքավորելու դեպքում բաժանորդի հաշվեկշռին ավտոմատ կերպով փոխանցվելու է լրացուցիչ գումար՝ փոխանցման 30 տոկոսի չափով։
«Ավտոմատ վճարման ծառայությունը թույլ է տալիս մեր հարյուրավոր բաժանորդներին մշտապես լինել կապի մեջ եւ չանհանգստանալ հաշվեկշռի լիցքավորման համար։ Նույնիսկ այս հարցում մենք առաջին հերթին հոգում ենք պարզության եւ հարմարության մասին, քանի որ համակարգը ինքը հետեւում է, որ հաշվեկշռի վրա մշտապես լինի հաճախորդի համար ցանկալի գումարը։ Մենք առաջարկում ենք բաժանորդներին օգտվել այս ժամանակակից ծառայությունից, որն արդեն դարձել է 30 տոկոսով ավելի շահավետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Ակցիայի գործելու ընթացքում քեշբեքի հնարավոր առավելագույն չափը չի կարող գերազանցել 6000 դրամը։ Ավտոմատ վճարումը կարելի է միացնել ընկերության www.beeline.am կայքում «Վճարում» բաժնում։ Բաժանորդը կարող է իր ցանկությամբ նշել գումար, որը ավտոմատ կերպով փոխանցվելու է հաշվեկշռին՝ հեռախոսահամարին կցված բանկային քարտից։ Ցանկության դեպքում ծառայությունը կարելի է հեշտությամբ անջատել, փոփոխել փոխանցվող գումարի չափը կամ կցված բանկային քարտի տվյալները։

Beeline will conduct a promotion for users of prepaid system, subscribed to Autopayment service.
Until December 31 of 2018 users of Autopayment for mobile phone payments will automatically receive 30% of the amount they pay.
“The option of automatic payment already allows hundreds of our clients to always be connected without having to worry about account refill. Even in this case we are first of all concerned about the simplicity and convenience, as the system monitors the availability of desired amount on subscribers’ accounts. We invite our subscribers to use this modern service, which became 30% more beneficial,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.
Maximal amount for the cashback cannot exceed AMD 6000. One can subscribe to the service of automatic payment on the company’s www.beeline.am webpage through “Payments” section. One can also set an amount, which will automatically be transferred to the account from the subscriber’s bank card, provided for the number. If desired, subscribers can deactivate the service, change the transferred amount or details of the card.