15:46 | 17.12.18 | Նորություններ | 12460
Beeline-ը հայտարարել է Նոր Նորք վարչական շրջանում վերանորոգված վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակի վերաբացման մասին։
Միկոյան 15/3 հասցեում գտնվող վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակն աշխատում է առանց ընդմիջման՝ երկուշաբթիից-ուրբաթ, ժամը 9:00-ից մինչեւ 18:00-ը։ Շաբաթ եւ կիրակի օրերը ոչ աշխատանքային են։
«Beeline-ը հպարտանում է իր հաճախորդների սպասարկման ցանցով, որն ամենազարգացածներից մեկն է երկրում: Մենք փորձում ենք հնարավորինս մոտ լինել մեր հաճախորդներին եւ մեր գրասենյակներում գտնվելու ընթացքում տրամադրել նրանց առավելագույն հարմարավետություն: Մենք շատ ուրախ ենք, որ այժմ մեր հաճախորդները կայցելեն ավելի հաճելի, հարմարավետ եւ պայծառ վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline բջջային, ֆիքսված եւ ինտերնետ ծառայության բաժանորդները կարող են դիմել գրասենյակ Beeline-ի կողմից մատուցվող ծառայություններին վերաբերող ցանկացած հարցով:
Ընկերությունում նշել են, որ Beeline-ն այսօր Հայաստանում ունի ամենախոշոր վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների սեփական ցանցերից մեկը. այն ներառում է 27 գրասենյակ Երեւանում եւ 50 գրասենյակ մարզերում։

15:46 | 17.12.18 | Новости | 11535
Beeline объявляет об открытии, обновленного после ремонта, офиса продаж и обслуживания в Ереване. Офис находится по адресу: ул. Микоян 15/3 и работает в будние дни с 9:00 до 18:00 без перерыва на обед. Выходные дни – суббота и воскресенье.
«Beeline гордится своей сетью абонентского обслуживания, которая, является одной из самых развитых в стране. Мы стараемся быть как можно ближе к нашим клиентам и обеспечить им максимальное удобство и комфорт во время пребывания в наших офисах. Нам очень приятно, что теперь абонентов будет встречать еще более приятный удобный и светлый офис продаж и обслуживания»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Клиенты могут обращаться в офис по самому широкому спектру услуг фиксированной, мобильной и интернет связи Beeline. Отметим, что собственная сеть офисов обслуживания Beeline на сегодняшний день является одной из самых больших в Армении и включает 27 офисов в Ереване и 50 в регионах.