11:45 | 19.12.18 | Նորություններ | 12493
Beeline-ում հայտարարված է Հաճախորդի օր, որի շրջանակում ընկերության ղեկավար կազմը, ինչպես նաեւ տարբեր բաժինների աշխատակիցներ՝ գրեթե 70 հոգի, օրվա ընթացքում շփվելու եւ աշխատելու են հաճախորդների հետ՝ երկրի տարբեր մասերում գտնվող վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում։
Ընդհանուր առմամբ, ընկերության մենեջերները կայցելեն 46 գրասենյակ։
Միջոցառումն իրականացվում է Հաճախորդի փորձի բարելավման ծրագրի շրջանակում։ Նպատակը հետադարձ կապի հիման վրա Beeline-ի ծառայությունները կատարելագործելն ու ավելի պարզ ու հարմար դարձնելն է։ Մասնավորապես, ընկերության ղեկավարությունը հաճախորդներին ներկայացնում է «COMBO» առաջարկը եւ սմարթֆոնների վաճառքի ամանորյա ակցիան։
«Beeline-ում «Հաճախորդի օրը» շատ օգտակար եւ արդյունավետ գործիք է, որի միջոցով մենք ներկայացնում ենք հաճախորդներին մեր գործող ծառայությունները եւ ստանում հետադարձ կապ բաժանորդներին հուզող հարցերի վերաբերյալ։ Հենց նման միջոցառումներն են օգնում կատարելագործել մեր առաջարկները, բարձրացնել սպասարկման որակը, առավել մոտ լինել բաժանորդներին եւ դարձնել մեր ծառայություններն առավել պարզ եւ հարմար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Հաճախորդի օրը Beeline-ում անցկացվում է յուրաքանչյուր եռամսյակը մեկ։ Հետադարձ կապի հավաքագրման համար ընկերությունը հաճախորդներին առաջարկում է գնահատականներ դնել գրասենյակներ կամ հաճախորդների սպասարկման կենտրոն դիմելուց հետո։ Անցած տարվա ընթացքում Beeline-ում ստացվել եւ մշակվել է ավելի քան 150 հազ. դիմում։

Beeline Armenia has announced yet another Customer Day, within the frames of which the managers and staffers (around 70 people) from different departments will visit the company’s sale and customer care offices in different marzes for a day to communicate with subscribers.
In total, the company’s management will visit 46 offices.
The event was implemented within the frames of the company’s Customer Experience Improvement Program. It is aimed at improving Beeline services and making them simpler and more comfortable, based on customers’ feedback. In particular, the company’s management introduces subscribers to its COMBO offer and New Year sale of smartphones.
“Customer Day at Beeline is a very useful and efficient tool, with which we present our services and receive feedback from our subscribers. Similar events help us improve our offers, increase the service quality, become closer to subscribers and make our services simpler and more comfortable,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin noted.