14:32 | 05.02.19 | Նորություններ | 11244
Beeline-ը նոր ակցիա է իրականացնում «Սմարթ» սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար եւ հայտարարում է նշված փաթեթների պայմանների բարելավման մասին։
2019թ. փետրվարի 1-ից սկսած «Սմարթ» կանխավճարային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար գործում է ակցիա, որի շրջանակում փաթեթի ժամկետի ավարտին չսպառված ինտերնետի ծավալը չի «զրոյացվում», այլ փոխանցվում է հաջորդ ամսվան։ Բաժանորդը պետք է միայն ժամանակին երկարաձգի փաթեթի գործողության ժամկետը։ Ակցիան հասանելի է «Սմարթ» փաթեթների նոր եւ գործող բաժանորդներին եւ գործում է մինչեւ ընթացիկ տարվա մայիսի 31-ը։
Բացի այդ, փետրվարի 1-ից սկսած «Սմարթ 5500» եւ «Սմարթ 7500» փաթեթների կանխավճարային եւ հետվճարային բաժանորդները ամսական ստանալու են համապատասխանաբար 10 եւ 15 ԳԲ շարժական ինտերնետ՝ նախկինում 7 եւ 12 ԳԲ փոխարեն։
«Այսօր շարժական ինտերնետը պարզապես հաղորդակցման միջոց չէ, դա նաեւ որակյալ մեդիա նյութեր են, բարձր որակի վիդեո ու երաժշտություն եւ այլն։ Մենք Beeline-ում ցանկանում ենք, որ մեր բաժանորդները կարողանան այդ ամենն իրենց թույլ տալ, ընդ որում նույն գումարի դիմաց։ Համոզված եմ, որ նոր առաջարկը մեր «Սմարթ» սակագնային փաթեթներն էլ ավելի գրավիչ կդարձնի»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Չօգտագործված ինտերնետի, րոպեների եւ հաղորդագրությունների հաջորդ ամսվան փոխանցումը «Սմարթ» հետվճարային փաթեթների համար գործում է 2016թ․ ապրիլից։ Չօգտագործված ինտերնետի հաջորդ ամսվան փոխանցման ակցիան չի գործում «Սմարթ 1500» կանխավճարային փաթեթների բաժանորդների համար Երեւանում եւ «Սմարթ 990»՝ մարզերում։

14:32 | 05.02.19 | Новости | 11378
Beeline проводит акцию для абонентов тарифных планов (ТП) «Смарт» и объявляет об улучшении условий в некоторых тарифных планах упомянутой линейки.
Начиная с 1 февраля 2019 года для абонентов предоплатных ТП «Смарт» стартует акция, в рамках которой неиспользованный объем интернета в конце срока действия пакета не «сгорает», а переносится на следующий месяц. Абонентам нужно всего лишь своевременно продлить пакет. Акция доступна новым и действующим абонентам ТП «Смарт» и продлится до 31 мая текущего года.
Кроме этого абоненты предоплатных и постоплатных ТП «Смарт 5500» и «Смарт 7500», начиная с февраля 2019 года, ежемесячно будут получать 10 и 15 ГБ мобильного интернета соответственно, вместо прежних 7 и 12 ГБ.
«Сегодня мобильный интернет не просто средство коммуникации – это качественный мультимедийный контент, видео высокого разрешения, музыка с хорошим битрейтом и т.д. В Beeline мы хотим, чтобы наши абоненты могли себе все это позволить, притом по прежней цене. Уверен, что новое предложение сделает нашу линейку тарифных планов «Смарт» еще привлекательнее», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Напомним, что перенос неиспользованного интернета, минут, SMS действует на постоплатных тарифных планах «Смарт» с апреля 2016 года. Акция с переносом неиспользованного интернета на следующий месяц не действует для абонентов предоплатных ТП «Смарт 1500» в Ереване и «Смарт 990» в регионах.