18:06 | 14.03.19 | Նորություններ | 11911
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը դասախոսություն է կարդացել «Առաջնորդության դպրոցի» ուսանողների համար՝ «Beeline-ի բիզնես մոդելի եւ կորպորատիվ մշակույթի հետ ծանոթություն» թեմայով:
«Այսօր մասնագիտական հմտություններ զարգացնելը նշանակում է ամեն օր ձեր առջեւ նոր հավակնոտ նպատակներ դնել։ Եվ որքան անհասանելի թվա հերթական նշաձողը, այնքան ավելի հաճելի կլինի դրա հաղթահարման պահը, ու նույնիսկ անհաջողություններն այդ ճանապարհին անգին փորձ կլինեն ձեզ համար հետագայում։ Այսօր ես ձեզ կպատմեմ մեր ընկերության բիզնես մոդելի եւ կորպորատիվ մշակույթի կայացման մասին՝ մի ընկերության, որն առաջատար դիրքեր է գրավում իր ներկայության բոլոր շուկաներում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Առաջնորդության Դպրոցը կարեւորում է գործնական բիզնես գիտելիքների եւ փորձառության փոխանցումն ապագայամետ երիտասարդներին։ Վստահ ենք, որ հանդիպումը Հայաստանի խոշորագույն ընկերություններից մեկի առաջնորդը
հանդիսացող պարոն Պյատախինի հետ ու ծանոթությունն ընկերության բիզնես մոդելի եւ կորպորատիվ մշակույթի հետ կարեւոր ազդեցություն կունենա մասնակիցների աշխարհայացքների ու ապագա նախաձեռնությունների վրա», – նշեց
Առաջնորդության Դպրոց Հիմնադրամի խորհրդի նախագահ Սամվել Մովսիսյանը:
Անդրեյ Պյատախինի դասախոսությունը անցկացվել է Beeline-ի եւ «Առաջնորդության դպրոց» հիմնադրամի համագործակցության շրջանակում։

18:06 | 14.03.19 | Новости | 11924
Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин выступил с лекцией «Знакомство с бизнес-моделью и корпоративной культурой Beeline» перед студентами «Школы лидерства». После лекции для гостей была организована экскурсия по компании.
«Повышать профессиональные навыки сегодня – это каждый день ставить перед собой новые амбициозные цели. И если очередная «планка» покажется вам недостижимой, тем радостнее будет момент ее взятия и даже неудачи на этом пути подарят вам бесценный опыт. Корпорациями тоже руководят люди, и сегодня я расскажу вам о нашей бизнес-модели и становлении корпоративной культуры в компании, которая занимает лидирующие позиции на практически всех рынках своего присутствия», - сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Школа лидерства придает особое значение передаче практического бизнес опыта молодым людям, смело смотрящим в будущее. Мы уверены, что встреча с руководителем одной из крупнейших компаний в Армении и знакомство с ее бизнес моделью и корпоративной культурой положительно отразится на взгляды и будущие инициативы участников сегодняшней встречи», - отметил председатель совета фонда Школа лидерства Самвел Мовсисян.
Отметим, что выступление Андрея Пятахина прошло в рамках партнерства Beeline и фонда «Школа лидерства». Мероприятие прошло в административном здании Beeline.