11:24 | 24.05.19 | Նորություններ | 10275
Ծրագրին մասնակցելու համար կարող են դիմել բարձր կուրսի ուսանողները (3-րդ եւ բարձր կուրսեր), ովքեր աչքի են ընկնում բարձր առաջադիմությամբ եւ վարժ տիրապետում են հայերեն, ռուսերեն եւ անգլերեն լեզուներին։
Ստաժավորումը կազմակերպվում է ընկերության տարբեր ստորաբաժանումներում՝ Տեղեկատվական տեխնոլոգիաներ, Մարքեթինգ, Իրավաբանական եւ այլ տնօրինություններ։ Ստաժավորումը հաջողությամբ անցած լավագույն ուսանողները ստանում են մշտական աշխատանքի հնարավորություն ընկերությունում:
«Տասնմեկ տարի անընդմեջ Beeline-ն իրականացնում է «3-րդ սերունդ» ստաժավորման ծրագիրը: Այս տարիների ընթացքում շուրջ 130 ուսանող անցել է ստաժավորման ծրագիր: Նրանց մեծ մասը դարձել են շուկայում պահանջված մասնագետներ եւ այսօր զբաղեցնում են առանցքային պաշտոններ Հայաստանի աշխատաշուկայում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«3-րդ սերունդ» ծրագրի տեւողությունը 11 ամիս է, որի ընթացքում ստաժորները նաեւ վարձատրվում են: Այդ ընթացքում ստաժորներն իրենց մասնագիտական գործունեության հետ համատեղ մասնակցում են անձնային զարգացման դասընթացներին եւ ընկերության ներքին կյանքին`ծանոթանալով ընկերության կորպորատիվ մշակույթին:
«3-րդ սերունդ» ստաժավորման ծրագրի մասնակցության դիմումներն ընդունվում են մինչեւ մայիսի 31-ը: Դիմելու համար անհրաժեշտ է լրացնել ստաժավորման ծրագրի հարցաթերթիկը եւ ուղարկել այն ինքնակենսագրի հետ (CV/Resume) student@beeline.am էլ. հասցեով։

11:24 | 24.05.19 | Новости | 10310
Заявки на участие в программе могут подать студенты старших курсов (с 3-го и выше), которые выделяются высокой успеваемостью и хорошо владеют армянским, русским и английским языками.
Стажировка организуется в различных отделах компании: Информационные технологии, Маркетинг, Юридическое и другие управления. Лучшие студенты, успешно прошедшие стажировку, получают возможность постоянной работы в компании.
«Уже 11 лет подряд Beeline осуществляет программу стажировки «3-е поколение». За это время около 130 студентов прошли программу стажировки. Большая часть из них стала востребованными специалистами и занимает ключевые должности на рынке труда Армении»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Продолжительность программы «3-е поколение» - 11 месяцев, в течение которых стажеры также получают зарплату.
Заявки на участие в программе стажировки «3-е поколение» принимаются до 31 мая. Чтобы подать заявку, необходимо заполнить соответствующую анкету и отправить его с автобиографией (CV/Resume) по эл. адресу student@beeline.am.