11:24 | 24.05.19 | Նորություններ | 10275
Ծրագրին մասնակցելու համար կարող են դիմել բարձր կուրսի ուսանողները (3-րդ եւ բարձր կուրսեր), ովքեր աչքի են ընկնում բարձր առաջադիմությամբ եւ վարժ տիրապետում են հայերեն, ռուսերեն եւ անգլերեն լեզուներին։
Ստաժավորումը կազմակերպվում է ընկերության տարբեր ստորաբաժանումներում՝ Տեղեկատվական տեխնոլոգիաներ, Մարքեթինգ, Իրավաբանական եւ այլ տնօրինություններ։ Ստաժավորումը հաջողությամբ անցած լավագույն ուսանողները ստանում են մշտական աշխատանքի հնարավորություն ընկերությունում:
«Տասնմեկ տարի անընդմեջ Beeline-ն իրականացնում է «3-րդ սերունդ» ստաժավորման ծրագիրը: Այս տարիների ընթացքում շուրջ 130 ուսանող անցել է ստաժավորման ծրագիր: Նրանց մեծ մասը դարձել են շուկայում պահանջված մասնագետներ եւ այսօր զբաղեցնում են առանցքային պաշտոններ Հայաստանի աշխատաշուկայում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«3-րդ սերունդ» ծրագրի տեւողությունը 11 ամիս է, որի ընթացքում ստաժորները նաեւ վարձատրվում են: Այդ ընթացքում ստաժորներն իրենց մասնագիտական գործունեության հետ համատեղ մասնակցում են անձնային զարգացման դասընթացներին եւ ընկերության ներքին կյանքին`ծանոթանալով ընկերության կորպորատիվ մշակույթին:
«3-րդ սերունդ» ստաժավորման ծրագրի մասնակցության դիմումներն ընդունվում են մինչեւ մայիսի 31-ը: Դիմելու համար անհրաժեշտ է լրացնել ստաժավորման ծրագրի հարցաթերթիկը եւ ուղարկել այն ինքնակենսագրի հետ (CV/Resume) student@beeline.am էլ. հասցեով։

11:24 | 24.05.19 | News | 10401
Beeline Armenia has announced the start of the 11th edition of “3rd Generation” annual internship program.
Senior students (3rd and 4th courses) with notable academic progress and fluency in Armenian, Russia and English are eligible for the program.
The interns are involved in various departments of the company, such as Information Technologies, Marketing, Legal Department, and other. Best interns will be offered regular jobs by Beeline Armenia.
“For 11 years in a row, Beeline holds the “3rd Generation” internship program. Around 130 students have worked as interns at the company over these 11 years. Most of them became highly demanded experts and took key positions in Armenia’s labor market,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
The duration of the paid internship is 11 months.
Applications for “3rd Generation” will be accepted until May 31. Students need to fill in the forms and submit them along with CVs to student@beeline.am.