13:22 | 25.09.19 | Նորություններ | 11577
Այսուհետ Beeline-ի ֆիքսված ծառայությունները՝ ինտերնետը, հեռուստատեսությունը եւ ձայնային ծառայությունները, կարելի է միացնել Հայաստանի ամբողջ տարածքում գտնվող ավելի քան 1600 Easy Pay տերմինալների միջոցով։
Տերմինալի միջոցով հաշվեկշիռը վերալիցքավորելիս՝ համակարգը ավտոմատ կերպով կառաջարկի հաճախորդի համար լավագույն փաթեթները: Այսպիսով, Beeline-ի ծառայությունների համար վճարում կատարելիս հաճախորդը կարող է անմիջապես դիմում ուղարկել իր համար առավել շահավետ ծառայությունը միացնելու համար։
Միացման համար հարկավոր է Easy Pay տերմինալների՝ Beeline-ի ծառայությունների բաժնում հատուկ կոճակի միջոցով հարցում թողնել՝ ցանկացած կոնտակտային հեռախոսահամար գրանցելով։ Beeline-ի համապատասխան մասնագետը մեկ աշխատանքային օրվա ընթացքում կկապվի հաճախորդի հետ, անվճար կառաքի եւ կտեղադրի բոլոր անհրաժեշտ սարքավորումները եւ կմիացնի ծառայությունները բաժանորդի տանը։
«Ձգտելով խնայել մեր բաժանորդների ժամանակը, մենք ընդլայնել ենք Beeline-ի ծառայությունների բաժինը Easy Pay տերմինալներում: Այժմ մեր հաճախորդները ստիպված չեն լինի սպասել հերթերում եւ լրացնել մեր ծառայությունների միացման համար դիմումները: Բավական է տերմինալի միջոցով հարցում թողնել, եւ մեր աշխատակիցները հնարավորինս կարճ ժամանակում եւ անվճար կկատարեն առաքում, կտեղադրեն սարքավորումները եւ կմիացնեն հաճախորդին ամենահարմար առաջարկը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Մենք միշտ աջակցում ենք Beeline-ի հետ համագործակցության զարգացման նոր ուղղությունները: Այս նախագիծը միակն է հեռահաղորդակցության շուկայում, եւ մենք ուրախ ենք, որ այն իրականացվել է Easy Pay տերմինալների ցանցի միջոցով»,- նշել է Easy Pay- ի տնօրեն Մհեր Առաքելյանը։

Beeline announces expansion of the cooperation with Easy Pay.
From now on Beeline fixed services: internet, TV and voice services, will be accessible via more than 1600 Easy Pay terminals throughout Armenia.
Upon recharging the account, the system will automatically offer the best packages for the client. Thus, by making payments for Beeline services, customers can apply for subscription to the most beneficial package for them.
To subscribe, it’s necessary to leave a request in Beeline services section of Easy Pay terminals with the help of the special button, registering any contact number. Beeline’s specialists will contact the customer within a day, deliver and install all the necessary equipment at customers’ homes.
“Trying to save our subscribers’ time, we are expanding Beeline services section of Easy Pay terminals. Now our subscribers won’t have to wait in long queues and fill in applications for subscription. They only need to leave their request via a terminal, and our employees will contact them, provide free delivery and installment of the equipment,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.
“We always support new directions of the development of cooperation with Beeline. This project is the only one in telecommunications market that is implemented via Easy Pay terminals, and we are happy about it,” Director at Easy Pay Mher Arakelyan said.