15:28 | 25.10.19 | Նորություններ | 11217
Հոկտեմբերի 25-ին Նոր Նորքի «Մեգամոլ Արմենիա» առեւտրի կենտրոնում պաշտոնապես բացվել է Ucom ընկերության վաճառքի եւ սպասարկման նոր կենտրոնը, որն այդ թաղամասում տարիներ շարունակ գործող մասնաճյուղից կրկնակի մեծ է եւ ընդարձակ:
«Այն սմարթֆոնների, աքսեսուարների եւ գաջեթների ամենամեծ տեսականիով Ucom-ի սպասարկման կենտրոնն է։ Հենց այս մասնաճյուղում է ներկայացված նորարարական սարքավորումների ամենամեծ տեսականին, այդ թվում՝ էլեկտրական հեծանիվն ու ինքնագնացները, ռոբոտը, դրոնները, օգտատերերին վիրտուալ իրականություն տեղափոխող սարքերը։
Հաճախորդների մեծ հոսքի պարագայում սպասարկումն ավելի արագ իրականացնելու համար նորաբաց մասնաճյուղում ավելացվել են սպասարկման սեղանները։ Հաճախորդների փորձառության բարելավման, ցանկալի ապրանքն ավելի հեշտ գտնելու եւ տարածքում կողմորոշվելու նպատակով իրականացվել է հստակ զոնավորում։
Ucom-ի պաշտոնական գործընկեր Apple-ի արտադրանքը նախընտրողներն անմիջապես կնկատեն iPhone-ների եւ Apple աքսեսուարների համար առանձնացված հատվածը։ Հավելենք նաեւ, որ հաճախորդների հարմարավետության համար ստեղծվել են բոլոր պայմանները․ սպասելու հատվածում ի լրումն սմարթֆոնների լարով լիցքավորման հնարավորությանը, կա նաեւ անլար լիցքավորման հնարավորություն»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Տեխնոլոգիական նորույթները գնահատողներին առաջարկում ենք ուսումնասիրել այս սպասարկման կենտրոնում հատուկ առանձնացված Smart Home` «Խելացի տուն» զոնան։ Այստեղ ներկայացված են տան համար խելացի այնպիսի լուծումներ, ինչպիսիք են՝ ջերմաստիճանի եւ խոնավության կարգավորման տվիչները (սենսորները), անվտանգության տեսախցիկները, LED լամպերը եւ այլն: Առաջին անգամ հենց այս սրահում ենք մեկնարկում սմարթ հեռուստացույցների վաճառքը»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Բացման միջոցառմանը հրավիրվել են Երեւանի Նոր Նորք համայնքի՝ Ucom-ի ֆիքսված եւ շարժական ծառայություններից օգտվող առաջին 10 հավատարիմ բաժանորդները, ովքեր արժեքավոր նվերներ են ստացել Ucom ընկերությունից՝ նորագույն Xiaomi Mi A3 սմարթֆոններ ու անլար ականջակալներ (AirDots), ինչպես նաեւ UcomPremier Black քարտեր, որոնք մի շարք առավելություններ են տալիս Ucom-ի բաժանորդներին։

15:28 | 25.10.19 | Новости | 11335
25 октября в недавно открывшемся торговом центре Мегамолл в Нор Норке был открыт также новый центр обслуживания абонентов компании Ucom, который в два раза больше и обширнее филиала, действующего в этом районе на протяжении многих лет.
Этот центр обслуживания абонентов Ucom самый крупный по насыщенности и ассортименту смартфонов, аксессуаров и гаджетов. Именно в этом филиале представлен самый широкий ассортимент инновационного оборудования, включающий элетровелосипед и скутеры, робота, дроны и аксессуары для создания и ощущения виртуальной реальности.
Для обеспечения более быстрого обслуживания при большом потоке клиентов в новом филиале были добавлены сервисные столы. С целью улучшения клиентского опыта, быстрого нахождения необходимого продукта и лучшей ориентировки проведено четкое зонирование.
Все те, кто предпочитает продукцию официального партнера Ucom компании Apple, сразу же заметят отдельную зону для iPhone-ов и аксессуаров Apple. Добавим также, что созданы все условия для удобства клиентов: в зоне ожидания в дополнение к возможности зарядить телефон при помощи проводов, есть также опция беспроводной подзарядки.
«Любителям технологических новинок предлагаем при посещении этого центра обслуживания абонентов обратить внимание на особо выделенную зону «Умный дом» (Smart Home). Здесь представлены такие умные решения для дома, как датчики температуры и влажности, камеры видеонаблюдения, LED лампы и так далее. Впервые именно в этом филиале мы стартуем продажи смарт-телевизоров»,- отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Среди приглашенных на открытие были первые 10 самых лояльных абонентов, которые проживают в ереванском районе Нор Норк и пользуются услугами Ucom. Они получили новейшие смартфоны Xiaomi Mi A3 и беспроводные наушники AirDots, а также карты UcomPremier Black, позволяющие абонентам Ucom воспользоваться рядом преимуществ.