10:48 | 29.01.20 | Նորություններ | 17244
Ucom շարժական կապի բաժանորդները հատուկ առաջարկի շրջանակներում կստանան 2X շատ ինտերնետ այն դեպքում, եթե ինտերնետի մի շարք փաթեթներ ակտիվացնեն Ucom հավելվածով։
Մասնավորապես, Ucom հավելվածի միջոցով ինտերնետի 300 ՄԲ ծավալով փաթեթն ակտիվացնելու դեպքում բաժանորդները կստանան 600 ՄԲ, իսկ ակտիվացման համար կվճարեն 100 դրամ։ 500 ՄԲ ծավալով ինտերնետի փաթեթն ակտիվացնելու դեպքում բաժանորդները կստանան 1000 ՄԲ՝ վճարելով 500 դրամ՝ նախկին 750 դրամի փոխարեն։ Իսկ 1 ԳԲ ինտերնետի փաթեթը Ucom հավելվածով ակտիվացնելիս բաժանորդները կստանան 2 ԳԲ 700 դրամով՝ նախկին 1000 դրամի փոխարեն։
«Ի դեպ, նախկին 2 ԳԲ ծավալով ինտերնետ փաթեթն այսուհետ կկազմի 3 ԳԲ եւ այն կարելի է ակտիվացնել 1200 դրամով նախկին 1500 դրամի փոխարեն։ 10 ԳԲ ծավալով փաթեթի գինն էապես նվազել է՝ կազմելով 3500 դրամ նախկին 5000 դրամի փոխարեն։ Բացի այդ, մենք ստեղծել ենք նոր՝ 20 ԳԲ ծավալով ինտերնետի փաթեթ, որի ակտիվացման գինը կազմում է 6500 դրամ»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Ucom հավելվածի միջոցով փաթեթներն ակտիվացնելու հնարավորություն ունեն Ucom շարժական կապի Կանխավճարային ծառայության, Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային սակագնային պլանների, ինչպես նաեւ Ամսական ծառայության բաժանորդները։ Փաթեթները վավեր են 30 օրվա ընթացքում, բացառությամբ 300 ՄԲ ծավալով ինտերնետ փաթեթի, որը գործում է 1 օր։

10:48 | 29.01.20 | Новости | 17236
B рамках специального предложения абоненты мобильной связи Ucom получат в 2X больше интернета для своих смартфонов только в том случае, если активируют ряд пакетов посредством приложения Ucom.
В частности, при активации пакета интернета в 300 МБ через приложение Ucom абоненты получат 600 МБ интернета, заплатив за активацию всего 100 драмов. При активации пакета интернета в 500 МБ абоненты получат 1000 МБ, заплатив всего 500 драмов вместо прежних 750 драмов. А при активации пакета в 1 ГБ посредством приложения Ucom абоненты получат 2 ГБ всего за 700 драмов вместо прежних 1000 драмов.
«Кроме того, прежний пакет объемом в 2 ГБ отныне составит 3 ГБ, и его можно будет активировать за 1200 драмов вместо прежних 1500 драмов. Стоимость пакета в 10 ГБ значительно снизилась и составляет 3500 драмов вместо прежних 5000 драмов. Мы также создали новый пакет объемом в 20 ГБ, стоимость активации которого составляет 6500 драмов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Отметим также, что возможность активировать пакеты интернета посредством мобильного приложения Ucom предоставлена абонентам Предоплатной услуги, постоплатных тарифных планов Универсал/ Универсал Плюс, а также абонентам Ежемесячных услуг компании Ucom. Пакеты действительны в течение 30 дней, за исключением пакета в 300 МБ, который действителен в течение 1 дня.