10:48 | 29.01.20 | Նորություններ | 17244
Ucom շարժական կապի բաժանորդները հատուկ առաջարկի շրջանակներում կստանան 2X շատ ինտերնետ այն դեպքում, եթե ինտերնետի մի շարք փաթեթներ ակտիվացնեն Ucom հավելվածով։
Մասնավորապես, Ucom հավելվածի միջոցով ինտերնետի 300 ՄԲ ծավալով փաթեթն ակտիվացնելու դեպքում բաժանորդները կստանան 600 ՄԲ, իսկ ակտիվացման համար կվճարեն 100 դրամ։ 500 ՄԲ ծավալով ինտերնետի փաթեթն ակտիվացնելու դեպքում բաժանորդները կստանան 1000 ՄԲ՝ վճարելով 500 դրամ՝ նախկին 750 դրամի փոխարեն։ Իսկ 1 ԳԲ ինտերնետի փաթեթը Ucom հավելվածով ակտիվացնելիս բաժանորդները կստանան 2 ԳԲ 700 դրամով՝ նախկին 1000 դրամի փոխարեն։
«Ի դեպ, նախկին 2 ԳԲ ծավալով ինտերնետ փաթեթն այսուհետ կկազմի 3 ԳԲ եւ այն կարելի է ակտիվացնել 1200 դրամով նախկին 1500 դրամի փոխարեն։ 10 ԳԲ ծավալով փաթեթի գինն էապես նվազել է՝ կազմելով 3500 դրամ նախկին 5000 դրամի փոխարեն։ Բացի այդ, մենք ստեղծել ենք նոր՝ 20 ԳԲ ծավալով ինտերնետի փաթեթ, որի ակտիվացման գինը կազմում է 6500 դրամ»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Ucom հավելվածի միջոցով փաթեթներն ակտիվացնելու հնարավորություն ունեն Ucom շարժական կապի Կանխավճարային ծառայության, Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային սակագնային պլանների, ինչպես նաեւ Ամսական ծառայության բաժանորդները։ Փաթեթները վավեր են 30 օրվա ընթացքում, բացառությամբ 300 ՄԲ ծավալով ինտերնետ փաթեթի, որը գործում է 1 օր։

10:48 | 29.01.20 | News | 17097
Within the frames of special offer Ucom mobile customers will get 2X more internet for their smartphones, only in case of activating a set of internet bundles via Ucom mobile application.
In particular, when activating the 300 MB internet bundle subscribers will get 600 MB by paying just 100 AMD for the activation. Upon activating, the volume of 500 MB subscribers will get 1000 MB of internet at the rate of 500 AMD instead of the previous 750 AMD. In addition, when activating the 1 GB internet bundle via Ucom application the subscribers will receive 2 GB at only 700 AMD instead of the previous 1000 AMD.
“By the way, the former bundle of 2 GB is upgraded to 3 GB, and that can be activated at the rate of 1200 AMD instead of the previous 1500 AMD. The 10 GB bundle activation fee has decreased significantly to 3500 AMD instead of the previous 5000 AMD. In addition, we have launched a new 20 GB internet bundle, the activation fee of which is 6500 AMD”, said Hayk Yesayan, the Co-Founder and Director General at Ucom.
Let us add, that the subscribers of Ucom’s Prepaid service, Universal/ Universal Plus postpaid tariff plans, as well as Monthly subscriptions are eligible to activate internet bundles via Ucom app. The validity of bundles shall be 30 days, except for the 300 MB bundle, which is valid during a day only.