17:20 | 20.03.20 | Նորություններ | 88088
Մարտի 19-ից մինչեւ ապրիլի 30-ը Viasat, ֆիլմերի եւ մանկական թեմատիկ փաթեթներում ներառված բոլոր ալիքները առանց հավելյալ վճարի հասանելի կլինեն Ucom-ի հեռուստատեսային ծառայության բոլոր ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար, բացառությամբ uTV Box եւ uTV Box մարզային փաթեթների բաժանորդների:
«Այսօր մեր հայրենակիցների մեծ մասը աշխատում է առցանց, առանց տանից դուրս գալու: Մեր ընկերությունը պատրաստակամորեն ապահովում է յուրաքանչյուր բաժանորդի կապն արտաքին աշխարհի, բոլոր գործընկերների եւ մտերիմների հետ, ինչպես նաեւ հոգ է տանում, որպեսզի իր բաժանորդներն իրենց ազատ ժամանակը անցկացնեն դիտելով միայն որակյալ ֆիլմեր, մանկական եւ ուսուցողական ալիքներ»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հիշեցնենք նաեւ, որ uTV-ի տեսավարձույթ բաժնում (VoD) Ucom-ն ավելացրել է անվճար բաժին, որտեղ ներառված են ընտանեկան, կատակերգական ֆիլմեր եւ մուլտֆիլմեր փոքրերի համար:

17:20 | 20.03.20 | News | 87131
From March 19 until April 30, all individual subscribers of Ucom TV (except for subscribers of uTV and uTV Box marz bundles) will be able to access all channels included in Viasat, films and children’s channels bundles without additional payment.
“The majority of Armenians work remotely now and don’t leave their homes. Our company secures their connection with the world, partners and loved owns. We also make sure that our subscribers receive only quality content in terms of films, as well as children’s and educational channels,” said Ucom co-founder and Director General Hayk Yesayan.
In the video rental section of uTV (VoD), a free-of-charge section is available now, which includes family films, comedies, and cartoons.