16:56 | 29.03.20 | Նորություններ | 215887
«Ռոստելեկոմ» ընկերությունը անընդմեջ միջոցառումներ է ձեռնարկում արտակարգ դրության օրերին բնակչությանը որակյալ եւ հասանելի ծառայություններ մատուցելու ուղղությամբ:
Ընկերությունը ծառայություններ է մատուցում կարանտինային հատուկ հսկողության վայրերում՝ ապահովելով տարատեսակ կապի միջոցներով եւ միաժամանակ հաճելի եւ հետաքրքիր դարձնելով ժամանցը մեկուսացման ընթացքում:
Կարանտինային մեկուսացման առաջին իսկ օրվանից ընկերությունն անվճար ինտերնետ հասանելիություն է ապահովում Ծաղկաձորի «Գոլդեն Փելիս» հյուրանոցում: Հետագայում «Ռոստելեկոմ»-ը անվճար բարձրացրել է ինտերնետի թողունակությունը թե՛ «Գոլդեն Փելիս» հյուրանոցում, թե՛ այլ կարանտինային վայրերում, այդ թվում՝ Ծաղկաձորի գլխավոր մարզահամալիրում (Սպորտ բազա):
«Մենք գիտակցում ենք, թե այս օրերին որքան կարեւոր է լինել մեր ինքնամեկուսացված քաղաքացիների, այդ թվում բժիշկների կողքին, ովքեր անում են անհնարը՝ հանուն բոլորիս առողջության: Ընկերության կողմից տրամադրվող որակյալ ծառայությունները հնարավորություն կտան Ծաղկաձորում մեկուսացված մեր քաղաքացիներին անխափան կապի մեջ լինելու արտաքին աշխարհի հետ եւ կարանտինային ժամանակահատվածը հնարավորինս արդյունավետ օգտագործելու համար»,- նշել է «Ռոստելեկոմ» Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը:
«Ռոստելեկոմ» ընկերությունը արտակարգ դրության ամբողջ ընթացքում շարունակական միջոցառումներ է ձեռնարկում՝ քաղաքացիներին որակյալ ինտերնետ կապով եւ հեռահար աշխատանքի համար լրացուցիչ ծառայություններով ապահովելու համար: Առավել մանրամասն տեղեկատվություն տեղադրված է ընկերության պաշտոնական կայքում եւ պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջում:

16:56 | 29.03.20 | Новости | 216015
Компания «Ростелеком» предпринимает шаги, чтобы предоставить населению качественные и доступные услуги в период чрезвычайного положения.
Компания предоставляет услуги в особые места для карантина, обеспечивая их различными средствами связи, чтобы изолированные граждане смогли интересно провести свое время во время карантина.
С первого же дня карантинной изоляции компания обеспечивает бесплатным доступом в интернет гостиницу Golden Palace в Цахкадзоре. В дальнейшем «Ростелеком» расширил бесплатный доступ в интернет как для гостиницы Golden Palace, так и других мест, отведенных для карантина, в том числе для главного спортивного комплекса Цахкадзора (Спортбаза).
«Мы осознаем, как важно в этот период быть рядом с нашими изолированными гражданами, в том числе с врачами. Предоставляемые компанией качественные услуги позволят нашим гражданам, изолированным в Цахкадзоре, всегда быть на связи с внешним миром и максимально эффективно использовать время на карантине», - отметил гендиректор «Ростелеком» в Армении Айк Фарамазян.
С другими возможностями, предоставляемыми компанией «Ростелеком» в период чрезвычайного положения, можете ознакомиться на официальном сайте компании или странице в Фейсбук.