12:35 | 14.04.20 | Նորություններ | 10914
Beeline-ը ինտերնետի հատուկ սակագնային փաթեթներ է մշակել ՀՀ կրթության, գիտության, մշակույթի եւ սպորտի նախարարության հետ համատեղ ծրագրի գործարկման արդյունքում:
Առաջարկներին կարող են միանալ նախարարության կողմից շահառու համարվող աշակերտներ, ուսուցիչներ, ուսանողներ՝ ներկայացնելով նախարարության կողմից տրամադրած վկայականները: Առաջարկը հասանելի է միայն նոր բաժանորդներին։
Հաշվի առնելով սարքավորման համատեղելիության հետ կապված ֆիքսված ինտերնետ կապի առանձնահատկությունները՝ Beeline-ի առաջարկներում ներառված է նաեւ ֆիքսված ինտերնետ սարքավորումը (Wi-Firouter):
«Թվային կրթության աջակցությունը Beeline-ի կորպորատիվ պատասխանատվության հիմնական ուղղություններից է: Մեր ինտերնետի լայն հասանելիության շնորհիվ, հատկապես մարզերում, շատ աշակերտներ, ուսուցիչներ եւ ուսանողներ կարող են օգտվել մեր հատուկ առաջարկներից եւ ստանալ գիտելիքներ», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Առաջարկ 1: Ֆիքսված ինտերնետ մինչեւ 10 Մբիթ/վրկ արագությամբ: Անհրաժեշտ է ֆիքսված հեռախոսագծի առկայություն: Առաջարկը ներառում է Wi-FI սարքավորում եւ հասանելի է ՀՀ գրեթե ամբողջ տարածքում: Ամսավճարը՝ 2000 դրամ:
Առաջարկ 2: Օպտիկական ինտերնետ մինչեւ 25 Մբիթ/վրկ արագությամբ: Անհրաժեշտ է ֆիքսված հեռախոսագծի առկայություն: Առաջարկը ներառում է Wi-FI սարքավորում եւ հասանելի է Երեւանում եւ մարզային 6 քաղաքներում (Գորիս, Վարդենիս, Ստեփանավան, Վայք, Աբովյան, Արտաշատ): Ամսավճարը՝ 4000 դրամ:
Շարժական ինտերնետի համար եւս հասանելի են երկու սակագնային փաթեթներ: Կանխավճարային, որի շրջանակում 1500 դրամի դիմաց 30 օրով տրամադրվում է 50ԳԲ եւ հետվճարային, որի շրջանակում 4000 դրամի դիմաց 30 օրով տրամադրվում է 80ԳԲ ինտերնետ եւ մոդեմ՝ 18 ամսվա պայմանագրով։ Ժամկետից շուտ մոդեմը սարքին վերադարձնելու դեպքում տույժ չի նախատեսվում։
Միանալու համար անհրաժեշտ է դիմել՝ զանգահարելով 0628 կարճ համարին, կամ գրել Ֆեյսբուքյան էջերից որեւէ մեկին ՝ BeelineArmenia կամ BeelineBusiness՝ ներկայացնելով վերոնշյալ վկայականը։

12:35 | 14.04.20 | Новости | 11013
Beeline разработал специальные интернет-пакеты в результате сотрудничества с министерством образования, науки, культуры и спорта Армении.
Ученики, учителя, студенты, являющиеся бенефициарами министерства, смогут присоединиться к предложению, представив предоставленные министерством свидетельства. Предложение доступно только новым абонентам.
Учитывая связанные с совместимостью устройства особенности фиксированного интернета, Beeline также включает в себя стационарное интернет-оборудование (Wi-Firouter).
«Поддержка цифрового образования является одним из основных направлений корпоративной ответственности Beeline. Благодаря широкой доступности нашего интернета, особенно в регионах, многие студенты, преподаватели и студенты могут воспользоваться нашими специальными предложениями и получать знания»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Предложение 1. Фиксированный интернет со скоростью до 10 Мбит/с. Требуется стационарная телефонная линия. Предложение включает Wi-Fi оборудование и доступно практически по всей территории Армении. Ежемесячная плата составляет 2000 драмов.
Предложение 2. Оптический интернет со скоростью до 25 Мбит/с. Требуется стационарная телефонная линия. Предложение включает Wi-Fi оборудование и доступно в Ереване и 6 региональных городах (Горис, Варденис, Степанаван, Вайк, Абовян, Арташат). Ежемесячная плата – 4000 драмов.
Для мобильного интернета доступны также два тарифных плана. Предоплатный, в рамках которого за 1500 драмов предоставляется 50 ГБ интернета на 30 дней, и постоплатный – 80 ГБ интернета на 30 дней за 4000 драмов, а также модем с договором на 18 месяцев. За возврат модема раньше срока штраф не предусматривается.
Для подключения к услуге необходимо позвонить по короткому номеру 0628 или написать на одну из страниц компании в Фейсбуке – BeelineArmenia или BeelineBusiness, представив соответствующее свидетельство.