15:31 | 18.06.20 | Նորություններ | 17893
Այն նախատեսված է ակտիվ եւ ժամանակակից մարդկանց համար, ովքեր գնահատում են իրենց ազատությունը եւ ձգտում են միշտ կապի մեջ լինել իրենց մտերիմների հետ:
Փաթեթները մշակվել են այնպես, որպեսզի բաժանորդները, ինտերնետի զգալի ծավալներ ստանալուց բացի, անվճար օգտվեն սոցիալական ցանցերից եւ որոշայլ հավելվածներից.այսպես նրանք կարող են վայելել շփումը առանց Wi-Fi փնտրելու:
Մասնավորապես, հասանելի են «BeeFree 1900», «BeeFree 2900», «BeeFree 4900» եւ մարզային «BeeFreeRegional» սակագնային փաթեթները: Մինիմալ փաթեթը ներառում է Viber, WhatsApp, Messenger, Zangi, Telegram, BeeTV, Zoom հավելվածներից անսահմանափակ օգտվելու հնարավորություն, իսկ առավելագույն փաթեթը արդեն նաեւYouTube (մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը), TikTok,Instagram, Facebook, Snapchat, VK, Odnoklassniki, YandexMusic, Deezer, AppleMusic, Netflix, GoogleMaps, YandexMaps հավելվածները:
«Այսօրվա պահանջն է մշտապես կապի մեջ լինելը: Մենք ցանկանում ենք, որ մեր հաճախորդները կաշկանդված չլինեն իրենց հետաքրքրությունների եւ շփման մեջ, ու ստիպված չլինեն հաշվեկշիռ ստուգել իրենց ընկերների հետ որեւէ բանով կիսվելուց առաջ: Վստահ եմ, որ երաժշտական եւ սթրիմինգային հավելվածների տարիֆիկացման վերացումը հաճելի լրացում կլինի փաթեթներին», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Նշենք, որ բոլոր փաթեթներում ներառված են դեպի հայաստանյան եւ արտասահմանյան ցանցեր զանգեր կատարելու եւ կարճ հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորություն: Անցումը փաթեթներին անվճար է եւ հեշտությամբ իրականացվում է MyBeelineArmeniaհավելվածով, որտեղ նաեւ կարելի է տեսնել փաթեթի մնացորդը եւ հաշվի վերծանումը:

15:31 | 18.06.20 | Новости | 18011
Они предназначены для активных и современных людей, которые ценят свою свободу и всегда стремятся быть на связи со своими близкими.
Тарифные планы разработаны так, чтобы абоненты, помимо получения ощутимых объемов интернета, бесплатно воспользовались социальными сетями и определенными приложениями – так они могут насладиться общением без поиска Wi-Fi.
В частности, доступны тарифные пакеты BeeFree 1900, BeeFree 2900, BeeFree 4900 и региональный пакет BeeFreeRegional. Минимальный пакет услуг включает возможность безлимитного пользования приложениями Viber, WhatsApp, Messenger, Zangi, Telegram, BeeTV, Zoom, а максимальный – YouTube (до 30 сентября), приложения TikTok,Instagram, Facebook, Snapchat, VK, Odnoklassniki, YandexMusic, Deezer, AppleMusic, Netflix, GoogleMaps, YandexMaps.
«Сегодня необходимо быть всегда на связи. Мы хотим, чтобы наши клиенты не были ограничены в своих интересах и общении, не были вынуждены проверять баланс, прежде чем поделиться чем-нибудь с друзьями. Уверен, что отмена тарификации на музыкальные и стриминговые приложения станет приятным дополнениям к тарифным планам»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что во всех пакетах предусмотрена возможность звонков и отправки коротких сообщений в сети Армении и зарубежные сети. Переход к тарифным планам осуществляется легко и бесплатно с помощью приложения MyBeelineArmenia, где также можно увидеть остаток тарифного плана и расшифровку счета.