«ԹԻՄ»-ի տնօրեն Հայկ Եսայանը
Այսօր` հուլիսի 10-ին կայացած նիստում, ՀՀ հանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովը տվել է իր համաձայնությունը «ՎԵՈՆ Արմենիա» փակ բաժնետիրական ընկերության 100 տոկոս բաժնետոմսերը «ԹԻՄ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերությանն օտարելուն:
Նախօրեին` հուլիսի 9-ին կայացած իր նիստում ՀՀ տնտեսական պաշտպանության պետական հանձնաժողովն էր թույլատրել «ԹԻՄ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության կողմից «ՎԵՈՆ Արմենիա» փակ բաժնետիրական ընկերության 100 տոկոս բաժնետոմսերի ձեռքբերումը։
«ԹԻՄ»-ում հույս են հայտնել, որ շուտով կավարտվի պայմանագրային ձեւակերպումը եւ երկու կազմակերպությունների աշխատակիցները կմիավորեն իրենց մասնագիտական կարողություններն ու եռանդը՝ կառուցելու նոր, միասնական եւ հզոր կազմակերպություն։

18:30 | 10.07.20 | News | 19912
Today, at the July 10 sitting, the Armenian Public Services Regulatory Commission gave the permission for the alienation of 100% of the shares of VEON Armenia CJSC to TEAM LLC.
Yesterday, at its July 9 sitting, the Armenian State Commission for Economic Protection gave the permit for acquisition of 100% shares of VEON Armenia CJSC to TEAM LLC.
TEAM has stated it hopes the deal will be completed soon and the employees of the two organizations will combine their professional skills and energy to build a new, united and powerful organization.