11:26 | 03.08.20 | Նորություններ | 15968
Հայկական Renderforest ընկերությունն այսօր հայտնել է iPhone-ի համար նախատեսված իր նոր ծրագրի՝ «Renderforest - Video Maker»-ի գործարկման մասին։ Ծրագրի նպատակն է տեսահոլովակների ստեղծման ընթացքը դարձնել ավելի պարզ եւ արագ։
Օգտատերերը հնարավորություն կունենան գործնական եւ անձնական կիրառման համար նախատեսված պրոֆեսիոնալ հոլովակներ ստեղծել ընդամենը 3 քայլով՝
1․ Ընտրել շաբլոնը;
2․ Խմբագրել եւ անհատականացնել այն;
3․ Բեռնել պատրաստի հոլովակը նախընտրած որակով։
«Renderforest - Video Maker»-ը ընկերության կողմից ստեղծված առաջին ծրագիրն է, որը նախատեսված է iOS օպերացիոն համակարգի օգտատերերի համար: Ընկերությունը պլանավորում է շուտով թողարկել հավելաված՝ Android օպերացիոն համակարգի օգտատերերի համար եւս:
Ընկերության տնօրեն Նարեկ Սաֆարյանի խոսքով՝ նպատակ էր դրված ստեղծել ոչ միայն կայքի բջջային տարբերակը, այլեւ բազմաֆունկցիոնալ եւ կիրառման մեջ պարզ ծրագիր։
Հավելվածն օգտատերերին թույլ է տալիս՝
- Բեռնել պատրաստի հոլովակները HD ձեւաչափով;
- Ձայնային ուղեկցություն ավելացնել;
- Նախադիտել հոլովակի յուրաքանչյուր տեսարանը;
- Ընտրել հավելվածում առկա ավելի քան 130 ֆոնային ձայնագրություններից մեկը, կամ ներբեռնել ձեր նախընտրած երաժշտությունը;
- Պահպանել բեռնված ֆայլերը մեդիա գրադարանում;
- Պահպանել նախագծերը ամպային համակարգում եւ կառավարել դրանք ցանկացած ժամանակ եւ ցանկացած վայրից;
- Օգտվել 24/7 հաճախորդների աջակցումից։
Renderforest - Video Maker հավելվածը ներբեռնելու համար կարող եք հետեւել հղմանը։
«Հավելվածի կողմից տրամադրվող ճկունությունն ու կայքից անկախ լինելը թույլ կտա օգտատերերին աշխատել իրենց բիզնեսի զարգացման վրա ցանկացած պահի եւ աշխարհի ցանկացած կետից՝ առանց համակարգչից կախում ունենալու»,- ասված է ընկերության հաղորդագրությունում:

11:26 | 03.08.20 | Новости | 16077
Армянская компания Renderforest сегодня объявила о запуске приложения «Renderforest – Конструктор Видео» для владельцев iPhone, которое позволит сделать процесс создания видео еще более быстрым и приятным.
Пользователи смогут создавать профессиональные видео для бизнеса или личного пользования за 3 простых шага:
1. Выбираете шаблон
2. Настраиваете
3. Скачивайте видео в нужном разрешении
«Renderforest - Video Maker» - первое приложение, выпущенное Renderforest, для операционной системы iOS. Компания планирует вскоре запустить приложение для пользователей операционной системы Android.
По словам генерального директора компании Нарека Сафаряна, планировалось создать не только мобильную версию сайта, но и многофункциональное и простое в пользовании приложение.
Следуя обещанию быть самым удобным и эффективным сервисом для создания видео, Renderforest использует все преимущества своего веб-сайта и объединяет богатый функционал с бесконечным числом шаблонов в одном приложении, которое позволяет пользователям творить буквально на ходу.
Приложение позволяет:
- Экспорт ваших видео в Full HD качестве,
- Добавление к видео закадрового голоса,
- Предпросмотр любой из сцен с помощью функции снимка,
- Более 130 доступных треков и возможность загрузки собственных,
- Сохранение файлов проектов в Медиатеке,
- Сохранение и управление своими проектами в облаке, в любое время,
- Техническая поддержка 24/7.
Чтобы скачать приложение «Renderforest-Video Maker», перейдите по ссылке.
«Используя гибкость и независимость от веб-сайта, пользователи смогут легко продолжать работу над своими видеоматериалами на мобильных устройствах и, таким образом, продвигать свой бренд в любое время и из любой точки мира»,- отметили в компании.