17:37 | 13.08.20 | Նորություններ | 18940
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ ընկերության 100 Մբիթ/վրկ գերարագ ինտերնետին կարող են միանալ Նորք-Մարաշ եւ Շենգավիթ համայնքների բնակիչները:
Ժամանակակից VDSL տեխնոլոգիայի շնորհիվ ինտերնետի արագությունը դարձել է գրեթե 20 անգամ ավելի արագ, քան նախկինում, ինչը նաեւ թույլ է տալիս բաժանորդներին տրամադրել թվային հեռուստատեսության նոր ծառայություններ եւ ապահովել ավելի բարձր որակ:
«Մենք շարունակում ենք զարգացնել VDSL ցանցը եւ ձգտում ենք ամենա կարճ ժամանակում անել ամեն ինչ, որպեսզի հնարավորինս շատ մարդ կարողանա նույն գնով միանալ մի քանի անգամ ավելի արագ ինտերնետին: Տասնյակ հազարավոր տներում եւ բնակարաններում արդեն օգտվում են Beeline-ի VDSL կապից, եւ հետադարձ կապը ցույց է տալիս մեր հաճախորդների բարձր գոհունակությունը: Այժմ Նորք-Մարաշի եւ Շենգավիթի բնակիչներն էլ կարող են փորձարկել ինտերնետի նոր արագությունները եւ թվային հեռուստատեսության նոր որակը», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline-ի VDSL ինտերնետի հասանելիությունը կարելի է ստուգել եւ միացման հայտ թողնել 100.beeline.am կայքում: Միացումը կկատարվի մինչեւ 3 աշխատանքային օրվա ընթացքում:

17:37 | 13.08.20 | Новости | 17921
Beeline сообщает, что отныне к скоростному интернету компании 100 Мбит/с могут присоединиться жители районов Нок-Мараш и Шенгавит города Ереван.
Благодаря современной технологии VDSL скорость интернета стала почти в 20 раз быстрее, чем раньше, что также позволяет предоставлять абонентам новые услуги цифрового телевидения и обеспечивать более высокое качество.
«Мы продолжаем развивать сеть VDSL и стремимся в самые короткие сроки сделать все возможное, чтобы как можно большее число людей смогло подключиться к более скоростному интернету за ту же цену. Десятки тысяч домов и квартир уже используют VDSL-соединение Beeline, и отзывы говорят о высокой удовлетворенность наших клиентов. На данный момент жители Норк-Мараша и Шенгавита также смогут протестировать новые скорости интернета и новое качество цифрового телевидения»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Доступ к интернету VDSL Beeline можно проверить и оставить заявку на подключение на сайте 100.beeline.am. Подключение будет произведено в течении 3-х рабочих дней.
Дополнительную информацию можно получить на сайте www.beeline.am, отправив сообщение на официальную страницу Beeline Armenia в Facebook, позвонив по бесплатному номеру 0611 или посетив ближайший центр обслуживания и продаж.