17:37 | 13.08.20 | Նորություններ | 18940
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ ընկերության 100 Մբիթ/վրկ գերարագ ինտերնետին կարող են միանալ Նորք-Մարաշ եւ Շենգավիթ համայնքների բնակիչները:
Ժամանակակից VDSL տեխնոլոգիայի շնորհիվ ինտերնետի արագությունը դարձել է գրեթե 20 անգամ ավելի արագ, քան նախկինում, ինչը նաեւ թույլ է տալիս բաժանորդներին տրամադրել թվային հեռուստատեսության նոր ծառայություններ եւ ապահովել ավելի բարձր որակ:
«Մենք շարունակում ենք զարգացնել VDSL ցանցը եւ ձգտում ենք ամենա կարճ ժամանակում անել ամեն ինչ, որպեսզի հնարավորինս շատ մարդ կարողանա նույն գնով միանալ մի քանի անգամ ավելի արագ ինտերնետին: Տասնյակ հազարավոր տներում եւ բնակարաններում արդեն օգտվում են Beeline-ի VDSL կապից, եւ հետադարձ կապը ցույց է տալիս մեր հաճախորդների բարձր գոհունակությունը: Այժմ Նորք-Մարաշի եւ Շենգավիթի բնակիչներն էլ կարող են փորձարկել ինտերնետի նոր արագությունները եւ թվային հեռուստատեսության նոր որակը», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline-ի VDSL ինտերնետի հասանելիությունը կարելի է ստուգել եւ միացման հայտ թողնել 100.beeline.am կայքում: Միացումը կկատարվի մինչեւ 3 աշխատանքային օրվա ընթացքում:

17:37 | 13.08.20 | News | 18938
Beeline has announced that residents of Nork-Marash and Shengavit districts of Yerevan can now connect to Beeline’s 100 Mb/s high-speed internet.
Thanks to modern VDSL technology, the speed of the internet has become almost 20 times higher than before, which also allows Beeline to provide new digital TV services and secure higher quality.
“We continue to develop VDSL network and try to do everything in the shortest period of time so that as many people as possible can access the internet several times faster at the same price. Tens of thousands of homes and apartments already use Beeline VDSL connection, and the feedback shows that our clients are satisfied. Now residents of Nork-Marash and Shengavit can try new internet speeds and new quality of digital TV,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
You can check your Beeline VDSL internet access and leave a subscription request on 100.beeline.am. The subscription will be made within 3 working days.
Additional information is available at www.beeline.am, alternatively you can send a message to the official Facebook page of Beeline Armenia, call the free number 0611, or visit the nearest Beeline sales and service office.