12:55 | 25.08.20 | Նորություններ | 15385
Նոր ուսումնական տարվա մեկնարկին Ucom-ը բոլոր ծնողներին առաջարկում է իրենց երեխաների համար ձեռք բերել իրապես արժեքավոր, օգտակար եւ կիրառելի նվեր։
Ucom-ի ամենափոքր բաժանորդների ծնողները կկարողանան ձեռք բերել uKid մանկական խելացի հեռախոս-ժամացույցը 24 900 դրամով՝ նախկին 39 900 դրամի փոխարեն, այսինքն` նոր՝ 38% իջեցված գնով:
Հեռախոս-ժամացույցը հնարավոր է գնել նաեւ 6 900 դրամ կանխավճարով, այնուհետեւ 12 ամիս շարունակ յուրաքանչյուր ամիս վճարել 1 500 դրամ:
«Որպես ծնող շատ եմ կարեւորում այն ապահովության զգացումը, որը պայմանավորված է երեխայի հետ մշտական կապի մեջ մնալու այս հրաշալի հնարավորությամբ։ uKid-ի հետ երեխան հեռախոսազանգեր եւ կարճ հաղորդագրություններ կստանա բացառապես ծնողների կողմից սահմանված հեռախոսահամարներից, կկարողանա հաղորդագրություններ ու ծանուցումներ ուղարկել ծնողներին, ովքեր ցանկացած պահի իրենց սմարթֆոններում կկարողանան տեսնել իրենց զավակի գտնվելու վայրը», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
uKid-ը լավագույն լուծումն է, եթե 5-12 տարեկան երեխաների ծնողները, տարբեր նկատառումներից ելնելով, խուսափում են սմարթֆոն նվիրելուց։ Հիշեցնենք, որ uKid մանկական խելացի հեռախոս-ժամացույցը հնարավոր է ձեռք բերել` միանալով uKid սակագնային պլանին, որի ամսավճարը 2 000 դրամ է: Այս սակագնային պլանով երեխան ամեն ամիս կստանա 5000 րոպե Ucom շարժական ցանցի ներսում, 1 ԳԲ շարժական ինտերնետ եւ անսահմանափակ SMS-ներ Ucom շարժական ցանցի ներսում։

12:55 | 25.08.20 | Новости | 15486
К началу нового учебного года компания Ucom предлагает всем родителям приобрести для своих детей действительно ценный, полезный и практичный подарок. Родители самых маленьких абонентов смогут приобрести детские умные телефон-часы за 24 900 драмов вместо прежних 39 900 драмов, то есть по новой цене, сниженной на 38%.
Телефон-часы можно купить с предоплатой в размере 6 900 драмов, а затем каждый месяц выплачивать по 1 500 драмов в течение 12 месяцев.
«Как родитель я придаю большое значение тому чувству безопасности, которое обусловлено этой замечательной возможностью оставаться на связи со своим ребенком. С uKid ребенок будет получать звонки и короткие сообщения исключительно с телефонных номеров, установленных родителями, сможет отправлять сообщения и уведомления своим родителям, которые в свою очередь в любое время смогут наблюдать за местонахождением своего ребенка со своих смартфонов», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
uKid – лучшее решение в тех случаях, когда родители 5-12-летних детей по каким-либо причинам избегают покупки смартфона. Напомним, что детские умные телефон-часы uKid можно приобрести, подключившись к тарифному плану uKid, ежемесячная плата которого составляет 2 000 драмов. С этим тарифным планом ребенок ежемесячно будет получать 5000 минут внутри мобильной сети Ucom, 1 ГБ мобильного интернета и безлимитные SMS-сообщения внутри мобильной сети Ucom.