13:04 | 09.04.25 | Նորություններ | 13742
EasyPay ընկերությունը Ռուսաստանից Հայաստան դրամական փոխանցումներ ստանալու նոր տարբերակ է ներկայացնում։ Այժմ հնարավոր է գումար ստանալ նաեւ ВТБ Онлайн հավելվածից ուղիղ easywallet հավելվածի հաշվին՝ հեռախոսահամարի միջոցով։
Ընկերությունից հայտնում են, որ գումարն անմիջապես փոխանցվում է easywallet օգտատիրոջ հաշվին։ Հավելվածի օգտատերերի համար փոխանցումներն առանց միջնորդավճարի են, իսկ փոխանցողի համար՝ փոխանցվող գումարի 0․5%-ի չափով, առնվազն՝ 30 ռուբլի։ Մեկ փոխանցման համար գործում է 50-150 000 ռուբլի սահմանաչափ, իսկ մեկ օրվա ընթացքում հնարավոր է փոխանցել առավելագույնը 1 000 000 ռուբլի։ Ամսական սահմանաչափը նույնպես 1 000 000 ռուբլի է, իսկ բանկի «Привилегия» կամ «Прайм+» ծառայությունների փաթեթից օգտվող հաճախորդների համար՝ 5 000 000 ռուբլի։
ВТБ Онлайн հավելվածից գումարը փոխանցվում է ռուբլով, եւ այն ավտոմատ կերպով փոխարկվում է դրամի։ Փոխանցումը կատարվում է ստացողի՝ easywallet հաշվին կցված հեռախոսահամարին։
Գումար փոխանցելու համար անհրաժեշտ է, որ ВТБ Онлайн հավելվածի օգտատերը գլխավոր էջում սեղմի «Перевести по телефону» կոճակը, մուտքագրի ստացողի հեռախոսահամարը, հաջորդաբար ընտրի «В другую страну», հետո «Армения», այնուհետեւ «По номеру телефона», ապա «ООО «Изи Пей»» տարբերակները, եւս մեկ անգամ մուտքագրի ստացողի հեռախոսահամարը, լրացնի փոխանցվող գումարի չափը եւ սեղմի հաստատման կոճակը։ Գումարն ակնթարթորեն կփոխանցվի easywallet օգտատիրոջ հաշվին։
Ինչպես ցանկացած գործարք անելու, այնպես էլ ВТБ Онлайн հավելվածից easywallet հավելվածի հաշվին փոխանցումներ ստանալու համար easywallet օգտատերը պետք է լինի նույնականացված, կցի բանկային քարտ իր հաշվին կամ բացի անվճար բանկային հաշիվ անմիջապես հավելվածում։

13:04 | 09.04.25 | Новости | 13847
Компания EasyPay представляет новый способ получения денежных переводов из России в Армению. Теперь можно получать деньги напрямую с приложения ВТБ Онлайн на счeт приложения easywallet по номеру телефона.
Компания сообщает, что сумма переводится напрямую на счeт пользователя easywallet. Для получателя переводы - без комиссии, а для отправителя комиссия составляет 0,5% от суммы перевода, но не менее 30 рублей. Лимит одного перевода - от 50 до 150 000 рублей, при этом в течение одного дня можно перевести максимум 1 000 000 рублей. Месячный лимит также составляет 1 000 000 рублей, а для клиентов с пакетами услуг банка «Привилегия» или «Прайм+» - до 5 000 000 рублей.
Сумма переводится из ВТБ Онлайн в рублях и автоматически конвертируется в драмы. Перевод осуществляется по номеру телефона, привязанному к счeту получателя easywallet.
Для перевода денег необходимо, чтобы пользователь приложения ВТБ Онлайн на главной странице нажал кнопку «Перевести по телефону», ввел номер телефона получателя, затем выбрал поочередно «В другую страну» → «Армения» → «По номеру телефона» → «ООО «Изи Пей»», снова ввел номер телефона получателя, указал сумму перевода и нажал кнопку подтверждения. Вот и всe, деньги будут переведены на счет easywallet мгновенно.
Для совершения любых транзакций, а также для получения переводов с приложения ВТБ Онлайн на счет easywallet, пользователь easywallet должен быть верифицирован, привязать банковскую карту к своему счету или открыть бесплатный банковский счет прямо в приложении.