16:54 | 04.06.09 | Նորություններ | 5097
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն այսօր հերքել է Երեւանի կենտրոնում Beeline-ի սպասարկման երեք գրասենյակների փակման մասին լուրերը:
Պատասխանելով ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ-ի հարցին` Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ ընկերությունն երբեւէ սպասարկման գրասենյակներ չի ունեցել մայրաքաղաքի թերթերից մեկում նախօրեին նշված հասցեներում:
Նրա խոսքերով, ընկերությունը պատասխանատվություն չի կրում “ԱրմենՏելի” հետ գործընկերային պայմանագրերի հիման վրա համագործակցող դիլերային ընկերությունների վաճառքի գրասենյակների փակման համար: Իգոր Կլիմկոն ԶԼՄ-ներին կոչ է արել չտարածել չստուգված տեղեկատվություն:
Նա հայտնել է, որ մոտ ապագայում ընկերությունը մտադիր է վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ բացել Աբովյան եւ Ջերմուկ քաղաքներում, ինչպես նաեւ աշխատել “Եվրոսետ” / “Евросеть”/ բջջային կապի սրահների ցանցի երկու խանութները Beeline ապրանքանիշի վերածելու ուղղությամբ:

16:54 | 04.06.09 | News | 5102
Yerevan /Mediamax/. General Director of “ArmenTel” Company Igor Klimko refuted today the information on closing three Beeline service officers in the center of Yerevan.
Answering the question of Mediamax, Igor Klimko stated that the company never had service offices at the addresses, mentioned yesterday in one of the capital city newspapers.
According to him, the company does not bear responsibility for closure of sales offices of dealer companies, which cooperate with “ArmenTel” basing on partnership contracts. At the same time Igor Klimko urged media not to spread unverified information.
He informed that in the nearest future the company intends to open service and sales offices in Abovyan and Jermuk towns, as well as realize works on transforming two offices of “Euroset” mobile connection salon network under Beeline brand.