16:54 | 04.06.09 | Նորություններ | 5097
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն այսօր հերքել է Երեւանի կենտրոնում Beeline-ի սպասարկման երեք գրասենյակների փակման մասին լուրերը:
Պատասխանելով ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ-ի հարցին` Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ ընկերությունն երբեւէ սպասարկման գրասենյակներ չի ունեցել մայրաքաղաքի թերթերից մեկում նախօրեին նշված հասցեներում:
Նրա խոսքերով, ընկերությունը պատասխանատվություն չի կրում “ԱրմենՏելի” հետ գործընկերային պայմանագրերի հիման վրա համագործակցող դիլերային ընկերությունների վաճառքի գրասենյակների փակման համար: Իգոր Կլիմկոն ԶԼՄ-ներին կոչ է արել չտարածել չստուգված տեղեկատվություն:
Նա հայտնել է, որ մոտ ապագայում ընկերությունը մտադիր է վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ բացել Աբովյան եւ Ջերմուկ քաղաքներում, ինչպես նաեւ աշխատել “Եվրոսետ” / “Евросеть”/ բջջային կապի սրահների ցանցի երկու խանութները Beeline ապրանքանիշի վերածելու ուղղությամբ:

16:54 | 04.06.09 | Новости | 5197
Ереван /Медиамакс/. Генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко опроверг сегодня информацию о закрытии трех офисов обслуживания Beeline в центре Еревана.
Отвечая на вопрос Медиамакс, Игорь Климко сказал, что компания никогда не имела офисов обслуживания в адресах, указанных накануне одной из столичных газет.
По его словам, компания не несет ответственности за закрытие офисов продаж дилерских компаний, сотрудничающих с “АрменТел” на основании партнерских договоров. В то же время Игорь Климко призвал СМИ не распространять непроверенную информацию.
Он сообщил, что в ближайшем будущем компания намерена открыть офисы обслуживания и продаж в городах Абовян и Джермук, а также провести работы по трансформации двух магазинов сети салонов сотовой связи “Евросеть” под бренд Beeline.