17:09 | 23.12.09 | Նորություններ | 5246
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏելն” ու British Council-ի երեւանյան գրասենյակն այսօր հայտարարել են “Գրքեր Հայաստանի դպրոցական գրադարաններին” ակցիայի մեկնարկի մասին:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, Հայաստանի դպրոցական գրադարաններին կնվիրվի Usborne International բրիտանական հրատարակչական տան նորագույն հանրագիտարանի 600 օրինակ:
“ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն հայտնել է, որ այդ նախագիծը Հայաստանի կրթական ոլորտի զարգացման, երեխաներին ու պատանիներին աջակցելու համաշխարհային ծրագրի մի մասն է, որն ընկերությունն իրականացնում է “Վառ ապագա Beeline-ի հետ” կարգախոսի ներքո:

17:09 | 23.12.09 | Новости | 5868
Ереван /Медиамакс/. «АрменТел» и ереванский офис British Council объявили сегодня о начале акции «Книги школьным библиотекам Армении».
Как сообщает агентство Медиамакс, в дар школьным библиотекам Армении будут переданы 600 экземпляров новейшей энциклопедии британского издательского дома Usborne International.
Гендиректор «АрменТел» Игорь Климко сообщил, что данный проект является частью глобальной программы по развитию образовательной сферы Армении, поддержки детей и юношества, которую компания осуществляет под лозунгом «Яркое будущее с Beeline».