17:09 | 23.12.09 | Նորություններ | 5246
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏելն” ու British Council-ի երեւանյան գրասենյակն այսօր հայտարարել են “Գրքեր Հայաստանի դպրոցական գրադարաններին” ակցիայի մեկնարկի մասին:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, Հայաստանի դպրոցական գրադարաններին կնվիրվի Usborne International բրիտանական հրատարակչական տան նորագույն հանրագիտարանի 600 օրինակ:
“ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն հայտնել է, որ այդ նախագիծը Հայաստանի կրթական ոլորտի զարգացման, երեխաներին ու պատանիներին աջակցելու համաշխարհային ծրագրի մի մասն է, որն ընկերությունն իրականացնում է “Վառ ապագա Beeline-ի հետ” կարգախոսի ներքո:

17:09 | 23.12.09 | News | 5115
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” and British Council Yerevan office announced the launch of “Books for Armenian School Libraries” campaign.
Mediamax reports that 600 copies of newest encyclopedia of the British “Usborne International” Publishing House will be donated to school libraries in Armenia.
General Director of “ArmenTel” Igor Klimko informed that this project is a part of the global program on developing the educational sphere in Armenia, supporting children and the youth, which the company realizes under “Bright Future with Beeline” slogan.