09:55 | 15.01.10 | Նորություններ | 4112
Երեւան /Մեդիամաքս/. Ֆիքսված հեռախոսակապի ծառայությունների տրամադրումը նախատեսված չէ «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի մոտակա ծրագրերում:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, այդ մասին ասել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը` պատասխանելով www.Itel.am կայքում իր բլոգի այցելուների հարցերին:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ն ունի ֆիքսված հեռախոսակապի տրամադրման լիցենզիա, սակայն մեր մոտակա ծրագրերում մենք չենք նախատեսում տրամադրել ֆիքսված հեռախոսակապ: Այնուամենայնիվ, չի բացառվում, որ ապագայում կմտածենք այդ ուղղությամբ»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

09:55 | 15.01.10 | News | 4184
Yerevan /Mediamax/. Provision of landline telephone connection services is not in “VivaCell-MTS” plans for the nearest future.
Mediamax reports that General Manager of the Company Ralph Yirikian said this, answering the questions of his blog’s visitors at www.Itel.am.
“VivaCell-MTS owns a license for providing landline connection services; however this is not included in our plans for the nearest future. At the same time, it is not ruled out that we will think about it in future”, Ralph Yirikian stated.