10:17 | 01.02.10 | Նորություններ | 4316
Երեւան /Մեդիամաքս/. ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը հայտարարում է մարտի 26-ին եւ 27-ին ՙԱրամ Խաչատրյան՚ համերգասրահում կայանալիք Իէն Գիլանի եւ Հայաստանի պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախմբի համերգների տոմսերի վաճառքի մեկնարկի մասին:
Տոմսերը վաճառվում են Ֆիլհարմոնիայի տոմսարկղում, որն աշխատում է ամեն օր, 11:00-ից մինչեւ 19:00:
Տոմսերի արժեքն է. 5 հազար դրամ /թատերահարտակ/, 10 հազար դրամ /ամֆիտատրոն եւ պարտեր/, 15 հազար դրամ /ամֆիտատրոն եւ պարտեր/, 20 եւ 25 հազար դրամ /ամֆիտատրոն եւ պարտեր/:
Ավելի մանրամասն տեղեկատվություն հասանելի է այստեղ. http://mediamax.am/images/philarmonic_large.jpg:
Համերգների ողջ հասույթը ուղղվելու է Գյումրիի թիվ 6 երաժշտական դպրոցի վերակառուցմանը: Իէն Գիլանը այցելեց այս դպրոց 2009թ. հոկտեմբերի 1-ին:
Համերգների կազմակերպիչը ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունն է, գլխավոր հովանավորը` “Վիվասել-ՄՏՍ” բջջային օպերատորը, պաշտոնական գործընկերն եւ ավիափոխադրողը` bmi ընկերությունը:

10:17 | 01.02.10 | Новости | 4365
Ереван /Медиамакс/. Агентство Медиамакс объявляет о начале продаж билетов на концерты Иэна Гиллана с Симфоническим оркестром Армении, которые состоятся в зале «Арам Хачатрян» 26-го и 27 марта.
Билеты продаются в кассе ереванской Филармонии. Касса работает каждый день с 11:00 до 19:00.
Стоимость билетов составляет: 5 тысяч драмов (ярус), 10 тысяч драмов (амфитеатр и партер), 15 тысяч драмов (амфитеатр и партер), 20 и 25 тысяч драмов (партер и амфитеатр). Более подробная информация доступна здесь: http://mediamax.am/images/philarmonic_large.jpg.
Вся выручка от продажи билетов будет направлена на восстановление музыкальной школы N 6 в Гюмри, которую Иэн Гиллан посетил 1 октября прошлого года.
Медиамакс выступает организатором концертов. Генеральным спонсором является мобильный оператор «ВиваСелл-МТС», официальным партнером и авиаперевозчиком - авиакомпания bmi.