10:24 | 17.02.10 | Նորություններ | 4007
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը կարծում է, որ ուսանողները պետք է փորձեն գուշակել շուկայում գործող ընկերությունների հաջողության գաղտնիքը:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, Ռալֆ Յիրիկյանն այդ մասին ասել է “Գլաձոր” կառավարման համալսարանի ուսանողների հետ հանդիպման ընթացքում:
“Եթե ձեզ հաջողվի ճիշտ գուշակել շուկայում գործող ընկերությունների հաջողության գաղտնիքը, վստահ եղեք` դուք հեշտությամբ կարող եք բուհում ստացած տեսական գիտելիքները կիրառել գործնականում”,- ասել է “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի ղեկավարը:
Ռալֆ Յիրիկյանն ասել է, որ ընկերության կողմից իրականացվող տարբեր նախա գծերի շրջանակներում կրթության ոլորտին օժանդակելը հատուկ տեղ է զբաղեցնում:
Դասախոսությունից հետո “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրենին հանձնվել է “Գլաձոր” կառավարման համալսարանի ոսկե մեդալ:

10:24 | 17.02.10 | Новости | 4075
Ереван /Медиамакс/. Гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян считает, что студенты должны пытаться разгадать секрет успеха действующих на рынке компаний.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, Ральф Йирикян сказал об этом на встрече со студентами Университета управления «Гладзор».
«Если вам удастся верно разгадать секрет успеха действующих на рынке компаний, будьте уверены - вы легко сможете применить полученные в вузе теоретические знания, на практике», - сказал глава «ВиваСелл-МТС».
Ральф Йирикян сказал, что в рамках осуществляемых компанией различных проектов поддержка сферы образования занимает особое место.
После лекции гендиректору «ВиваСелл-МТС» была вручена золотая медаль Университета управления «Гладзор».