21:26 | 28.02.10 | Նորություններ | 4315
Երեւան /Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգը հայտարարել է “Արագ միացում” ակցիան “տնային” ինտերնետի շուկայում գործող պրովայդերների համար:
Ակցիայի շրջանակներում ցանկացած պրովայդեր մինչեւ 2010թ. ապրիլի 12-ը կարող է էքսպրես-ռեժիմով կնքել վճարումների ընդունման պայմանագիր պարգեւատրման արտոնյալ տոկոսադրույքով: Միացման ընթացակարգը զբաղեցնում ոչ ավել, քան 2 շաբաթ:
“Հայաստանում ինտերնետի ներթափանցման աճի պայմաններում պրովայդերները մրցակցային պայքարում նվազեցնում են սակագները եւ աշխատում որակի բարելավման ուղղությամբ: Մենք մեր կողմից պատրաստ ենք ստանալ նվազագույն փոխհատուցում մեր ծառայությունների դիմաց, որոնք պրովայդերներին թույլ կտան իրենց հաճախորդներին առաջարկել վճարման հարմարավետ պայմաններ”,- ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին ասել է Telcell-ի մարքեթինգի գծով տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:
“Մենք պրովայդերներին առաջարկում ենք մեզ հետ աշխատել պարգեւատրման նվազագույն տոկոսադրույքով` մեր պարզ պրոտոկոլի հիման վրա: Միանալով մեր համակարգին` ցանկացած պրովայդեր կարող է իր բաժանորդներին առաջարկել ծառայությունների վճարման ժամանակակից եւ հարմարավետ եղանակ 24/7 ռեժիմով` Telcell-ի վճարումների ընդունման ավելի քան 300 կետերից յուրաքանչյուրի միջոցով”,- նշել է Սերգեյ Ուսնունցը:

21:26 | 28.02.10 | Новости | 4436
Ереван /Медиамакс/. Платежная система Telcell объявила акцию «Быстрое подключение» для провайдеров, работающих на рынке «домашнего» интернета.
В рамках акции любая компания-провайдер может до 12 апреля 2010 года в экспресс-режиме заключить контракт на прием платежей по льготной ставке вознаграждения. Процедура подключения займет не более 2 недель.
«В условиях роста проникновения интернета в Армении, провайдеры в конкурентной борьбе снижают цены и работают над улучшением качества. Мы, со своей стороны, готовы получать минимальное вознаграждение за свои услуги, которые позволят провайдерам предлагать клиентам удобные условия оплаты», - сказал Медиамакс директор по маркетингу Telcell Сергей Уснунц.
«Мы предлагаем провайдерам работать с нами по минимальной ставке вознаграждения на основе нашего простого в реализации протокола. Подключившись к нашей системе, любой провайдер сумеет предложить своим абонентам современный и удобный способ оплаты услуг в режиме 24/7 через любую из более 300 точек приема платежей Telcell», - отметил Сергей Уснунц.