21:26 | 28.02.10 | Նորություններ | 4315
Երեւան /Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգը հայտարարել է “Արագ միացում” ակցիան “տնային” ինտերնետի շուկայում գործող պրովայդերների համար:
Ակցիայի շրջանակներում ցանկացած պրովայդեր մինչեւ 2010թ. ապրիլի 12-ը կարող է էքսպրես-ռեժիմով կնքել վճարումների ընդունման պայմանագիր պարգեւատրման արտոնյալ տոկոսադրույքով: Միացման ընթացակարգը զբաղեցնում ոչ ավել, քան 2 շաբաթ:
“Հայաստանում ինտերնետի ներթափանցման աճի պայմաններում պրովայդերները մրցակցային պայքարում նվազեցնում են սակագները եւ աշխատում որակի բարելավման ուղղությամբ: Մենք մեր կողմից պատրաստ ենք ստանալ նվազագույն փոխհատուցում մեր ծառայությունների դիմաց, որոնք պրովայդերներին թույլ կտան իրենց հաճախորդներին առաջարկել վճարման հարմարավետ պայմաններ”,- ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին ասել է Telcell-ի մարքեթինգի գծով տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:
“Մենք պրովայդերներին առաջարկում ենք մեզ հետ աշխատել պարգեւատրման նվազագույն տոկոսադրույքով` մեր պարզ պրոտոկոլի հիման վրա: Միանալով մեր համակարգին` ցանկացած պրովայդեր կարող է իր բաժանորդներին առաջարկել ծառայությունների վճարման ժամանակակից եւ հարմարավետ եղանակ 24/7 ռեժիմով` Telcell-ի վճարումների ընդունման ավելի քան 300 կետերից յուրաքանչյուրի միջոցով”,- նշել է Սերգեյ Ուսնունցը:

21:26 | 28.02.10 | News | 3525
Yerevan /Mediamax/. Telcell payment system announced “Quick Connection” campaign for providers, functioning in the sphere of “home” internet.
Within the framework of the campaign, any provider company may conclude a contract in express mode by April 12, 2010, to receive payments at a preferential fee rate. The connection procedure will take no more than 2 weeks.
“In condition with internet penetration growth in Armenia, providers reduce prices in a competitive struggle and work over improving quality. We, on our part, are ready to get minimum fee for our services, which will allow providers offering their customers more convenient terms of payment”, Marketing Director of Telcell Sergey Usnunts informed Mediamax.
“We offer providers to work with us at a minimum fee rate basing on our protocol, which is simple in realization. By getting connected to our system, any provider will be able to offer its customers a modern and convenient means of payment for services in 24/7 mode via any of over 300 Telcell payment reception points”, Sergey Usnunts stated.