13:16 | 13.03.10 | Նորություններ | 4399
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» բջջային օպերատորը հանդես կգա որպես Հայաստանի Պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախմբի ընթացիկ համերգային շրջանի գլխավոր հովանավոր:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի մամուլի ծառայությունից ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնեցին, որ մեկ համերգաշրջանի ընթացքում Հայաստանի Պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախումբը տալիս է մինչեւ 45 համերգ:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը հանդիսանում է նաեւ Deep Purple աշխարհահռչակ ռոք-խմբի մենակատար Իէն Գիլանի 2010թ. մարտի 26-ին եւ 27-ին Երեւանում կայանալիք Հայաստանի պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախմբի հետ համատեղ երկու բարեգործական համերգների գլխավոր հովանավորը: Համերգների կազմակերպիչն է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը:

13:16 | 13.03.10 | Новости | 4440
Ереван/Медиамакс/. Сотовый оператор «ВиваСелл-МТС» выступит генеральным спонсором концертного сезона Государственного филармонического оркестра Армении.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «ВиваСелл-МТС», в ходе каждого сезона Государственный филармонический оркестр Армении дает до 45 концертов.
«ВиваСелл-МТС» выступает также генеральным спонсором концертов вокалиста Deep Purple Иэна Гиллана с Государственным филармоническим оркестром Армении, которые состоятся 26 и 27 марта в концертном зале «Арам Хачатрян» в рамках проекта Rock Aid Armenia. Организатором концертов выступает Медиамакс.