13:16 | 13.03.10 | Նորություններ | 4399
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» բջջային օպերատորը հանդես կգա որպես Հայաստանի Պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախմբի ընթացիկ համերգային շրջանի գլխավոր հովանավոր:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի մամուլի ծառայությունից ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնեցին, որ մեկ համերգաշրջանի ընթացքում Հայաստանի Պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախումբը տալիս է մինչեւ 45 համերգ:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը հանդիսանում է նաեւ Deep Purple աշխարհահռչակ ռոք-խմբի մենակատար Իէն Գիլանի 2010թ. մարտի 26-ին եւ 27-ին Երեւանում կայանալիք Հայաստանի պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախմբի հետ համատեղ երկու բարեգործական համերգների գլխավոր հովանավորը: Համերգների կազմակերպիչն է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը:

13:16 | 13.03.10 | News | 4383
Yerevan/Mediamax/. “VivaCell-MTS” mobile connection operator will be the general sponsor of the concert season of State Philharmonic Orchestra of Armenia.
Mediamax was informed in the press service of “VivaCell-MTS” that during each season, the State Philharmonic Orchestra of Armenia performs up to 45 concerts.
“VivaCell-MTS” is also the general sponsor of Deep Purple lead singer Ian Gillan’s concerts with the State Philharmonic Orchestra of Armenia, which will take place on March 26 and 27 in “Aram Khachatryan” concert hall within the framework of Rock Aid Armenia project. The concerts are organized by Mediamax.