17:08 | 22.03.10 | Նորություններ | 4515
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել»-ի (Beeline ապրանքանիշ) բջջային ցանցի բաժանորդները կարող են լիցքավորել իրենց կամ «ԱրմենՏել»-ի ցանկացած այլ բաժանորդի հաշվեկշիռը Ռուսաստանում գործող ավելի քան 8000 վճարման կետերում:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են «ԱրմենՏել»-ի մամուլի ծառայությունում, բջջային հեռախոսի հաշվեկշիռը հնարավոր է լիցքավորել «InterExpress», «Sprint Net», «Терминалы оплаты», «Стрела» վճարային տերմինալների միջոցով, «Интеркоопбанк»-ի բաժանմունքներում, ինչպես նաեւ «Евросеть»-ի բոլոր ռուսաստանյան սրահներում:
Վճարումներն ընդունվում են ռուսական ռուբլով:
«Մենք համոզված ենք, որ ռուսական խոշորագույն ընկերությունների հետ համագործակցության արդյունքում վճարումների ընդունման ցանցի ընդլայնումը եւս մեկ քայլ է մեր կողմից մատուցվող ծառայություններն ավելի պահանջված ու հասանելի դարձնելու բոլոր այն վայրերում, որտեղ առկա է մեր բրենդը»,- ասել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

17:08 | 22.03.10 | News | 4612
Yerevan /Mediamax/. Subscribers of “ArmenTel” mobile connection (Beeline trademark) may replenish their account or the account of any “ArmenTel” subscriber in over 8000 payment reception points on the entire territory of Russia.
As Mediamax was informed in the press service of “ArmenTel”, one may replenish the balance through terminals of “InterExpress”, “Sprint Net”, “Arrow”, “Payment Terminals” payment systems, in branches of “Intercoopbank” and “NokSSBank”, as well as in all Russian salons of “Euroset”.
Payments are accepted in cash in Russian Rubles.
“We are sure that broadening of the system of accepting payments due to cooperation with largest Russian payment systems will become another step to make our services more available and demanded on the entire territory of our brand’s presence”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.