17:08 | 22.03.10 | Նորություններ | 4515
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել»-ի (Beeline ապրանքանիշ) բջջային ցանցի բաժանորդները կարող են լիցքավորել իրենց կամ «ԱրմենՏել»-ի ցանկացած այլ բաժանորդի հաշվեկշիռը Ռուսաստանում գործող ավելի քան 8000 վճարման կետերում:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են «ԱրմենՏել»-ի մամուլի ծառայությունում, բջջային հեռախոսի հաշվեկշիռը հնարավոր է լիցքավորել «InterExpress», «Sprint Net», «Терминалы оплаты», «Стрела» վճարային տերմինալների միջոցով, «Интеркоопбанк»-ի բաժանմունքներում, ինչպես նաեւ «Евросеть»-ի բոլոր ռուսաստանյան սրահներում:
Վճարումներն ընդունվում են ռուսական ռուբլով:
«Մենք համոզված ենք, որ ռուսական խոշորագույն ընկերությունների հետ համագործակցության արդյունքում վճարումների ընդունման ցանցի ընդլայնումը եւս մեկ քայլ է մեր կողմից մատուցվող ծառայություններն ավելի պահանջված ու հասանելի դարձնելու բոլոր այն վայրերում, որտեղ առկա է մեր բրենդը»,- ասել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

17:08 | 22.03.10 | Новости | 4580
Ереван /Медиамакс/. Абоненты мобильной сети «АрменТел» (торговая марка Beeline) могут пополнить свой счет или счет любого абонента «Арментел» в более чем 8000 точках приема платежей на всей территории России.
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе «АрменТел», пополнить баланс можно через терминалы платежных систем «InterExpress», «Sprint Net», «Стрела», «Терминалы оплаты», в отделениях «Интеркоопбанк» и «НОКССБанк», а также во всех российских салонах «Евросеть».
Платежи принимаются наличными в российских рублях.
«Мы уверены, что расширение системы приема платежей за счет сотрудничества с крупнейшими российскими платежными системами станет еще одним шагом к тому, чтобы сделать наши услуги еще более доступными и востребованными на всей территории присутствия нашего бренда», - сказал гендиректор ЗАО «Арментел» Игорь Климко.