17:10 | 13.04.10 | Նորություններ | 4293
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է լայնաշերտ ինտերնետ հասանելիության Hi Line ծառայությանը միանալու ակցիայի երկարաձգման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, մինչեւ 2010թ. մայիսի 15-ը ներկայացնելով միացման հայտ եւ կնքելով համապատասխան պայմանագիր` հաճախորդները կստանան անվճար ADSL մոդեմ, ինչպես նաեւ Hi Line ծառայության միացումը կիրականացվի անվճար:
«Հանդիսանալով Հայաստանում կապի խոշորագույն ինտեգրված օպերատոր` «ԱրմենՏել»-ն առաջինն էր, որ լայնաշերտ ինտերնետ-հասանելիությունը դարձրեց մասսայական: Մենք հետագայում նույնպես մտադիր ենք մնալ առաջատարի դիրքում` շարունակելով իրականացնել այնպիսի ծրագրեր, որոնք ուղղված են հասարակության ամենալայն շերտերի համար ինտերնետն առավել հասանելի դարձնելուն»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ակցիայի պայմանների համաձայն, միացումից հետո առաջին 12 ամսվա ընթացքում անսահմանափակ սակագնային փաթեթից օգտվող հաճախորդները կարող են անցում կատարել ավելի բարձր արագությամբ անսահմանափակ սակագնային փաթեթների: Եթե բաժանորդն օգտվում է մեգաբայթային սակագնային պլաններից, ապա նա կարող է անցնել դեպի անսահմանափակ սակագնային պլան կամ ավելի մեծ թրաֆիկով փաթեթ:

17:10 | 13.04.10 | News | 4259
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline brand) announced today prolongation of the campaign on activating broadband internet access service – Hi Line.
Mediamax was informed in the press service of the company that, by registering an application for connection by May 15, 2010, and by concluding the corresponding contract, customers will receive internet access without the activation fee and without payment for ADSL modem.
“As the largest integrated connection operator in Armenia, “ArmenTel” was the first to turn broadband internet access into a mass product. We intend to continue preserving the leader’s positions and will continue implementing programs, aiming at increasing affordability of internet for the widest layers of the population”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.
According to the terms of the campaign, in the course of the first 12 months after activation, the subscribers of the unlimited tariff plan may make shift to a tariff, providing for larger speed. In case if the subscribers is connected to a megabit tariff plan (limited volume of traffic), transition is possible either to an unlimited tariff plan or to a tariff with a larger volume of traffic.