17:10 | 13.04.10 | Նորություններ | 4293
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է լայնաշերտ ինտերնետ հասանելիության Hi Line ծառայությանը միանալու ակցիայի երկարաձգման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, մինչեւ 2010թ. մայիսի 15-ը ներկայացնելով միացման հայտ եւ կնքելով համապատասխան պայմանագիր` հաճախորդները կստանան անվճար ADSL մոդեմ, ինչպես նաեւ Hi Line ծառայության միացումը կիրականացվի անվճար:
«Հանդիսանալով Հայաստանում կապի խոշորագույն ինտեգրված օպերատոր` «ԱրմենՏել»-ն առաջինն էր, որ լայնաշերտ ինտերնետ-հասանելիությունը դարձրեց մասսայական: Մենք հետագայում նույնպես մտադիր ենք մնալ առաջատարի դիրքում` շարունակելով իրականացնել այնպիսի ծրագրեր, որոնք ուղղված են հասարակության ամենալայն շերտերի համար ինտերնետն առավել հասանելի դարձնելուն»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ակցիայի պայմանների համաձայն, միացումից հետո առաջին 12 ամսվա ընթացքում անսահմանափակ սակագնային փաթեթից օգտվող հաճախորդները կարող են անցում կատարել ավելի բարձր արագությամբ անսահմանափակ սակագնային փաթեթների: Եթե բաժանորդն օգտվում է մեգաբայթային սակագնային պլաններից, ապա նա կարող է անցնել դեպի անսահմանափակ սակագնային պլան կամ ավելի մեծ թրաֆիկով փաթեթ:

Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (бренд Beeline) объявила сегодня о продлении акции по подключению к услуге широкополосного доступа в интернет - Hi Line.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, оформив заявку на подключение до 15 мая 2010 года и заключив соответствующий контракт, клиенты получат доступ в интернет без платы за подключение и ADSL-модем.
«Являясь крупнейшим интегрированным оператором связи в Армении, «АрменТел» первым превратил широкополосный доступ в интернет в массовый продукт. Мы намерены и впредь оставаться лидерами и продолжим осуществлять программы, направленные на повышение доступности Интернета для самых широких слоев населения»,- отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Согласно условиям акции, в течение первых 12 месяцев после подключения абоненты безлимитного тарифного плана могут перейти на тариф, обеспечивающий большую скорость. В случае, если абонент подключен к мегабайтному тарифному плану, переход возможен либо на безлимитный тарифный план, либо на тариф с большим объемом трафика.