10:54 | 14.05.10 | Նորություններ | 4351
Երեւան/Մեդիամաքս/. Նախորդ ամսվա ընթացքում Մեդիամաքս ինտերնետ-հոլդինգի համախառն ամսական լսարանն աճել է 15 %-ով` կազմելով ավելիք քան 300 հազար այցելու:
Այդ մասին վկայում են Google Analytics-ի տվյալները:
Մեդիամաքս ինտերնետ-հոլդինգը ներառում է հետեւյալ նախագծերը`
- Ֆինանսական Հայաստան www.Banks.am,
- Advanced Armenia www.Itel.am,
- Armenian Celebrities & Entertaiment Guide www.Bravo.am:
Մեդիամաքս ինտերնետ-հոլդինգի այցելուների 86%-ը Հայաստանից է, ինչը սեփական որակյալ քոնթենթի հետ մեկտեղ նպաստում է բոլոր նախագծերի մոնետիզացման հետեւողական աճին:
«Մինչեւ տարեվերջ մենք նախատեսում ենք մեր լսարանի զգալի ընդլայնում, ինչը պայմանավորված է Հայաստանում ինտերնետի թափանցելիության աճով: Հաշվի առնելով դա` մենք ձեռնարկում ենք մի շարք քայլեր` ուղղված շուկայում Մեդիամաքս ինտերնետ-հոլդինգի դիրքերի ամրապնդմանը: Առաջիկա ամիսներին մենք նոր լուծումներ կառաջարկենք այցելուներին եւ գովազդատուներին»,- ասել է Մեդիամաքս-ի տնօրեն Արա Թադեւոսյանը:

10:54 | 14.05.10 | News | 4345
Yerevan/Mediamax/. Last month, the aggregate monthly audience of Mediamax internet holding increased by 15% and exceeded the index of 300 thousand visitors.
Google Analytics system data evidence this fact.
Mediamax internet holding includes the following projects:
- Financial Armenia www.Banks.am;
- Advanced Armenia www.Itel.am;
- Armenian Celebrities and Entertainment Guide www.Bravo.am.
86% of Mediamax internet holding visitors are from Armenia, and this, along with the quality of own unique content, contributes to consistent increase in monetization of all projects.
“By the end of the year we forecast significant increase in our audience, conditioned by increase of internet penetration in Armenia. Taking into account this fact, we take up a number of measures, directed at strengthening positions of Mediamax internet holding in the market. In the nearest months, we will offer new solutions to our visitors and advertisers”, Mediamax Director Ara Tadevosyan stated.