12:38 | 19.05.10 | Նորություններ | 3590
Երեւան /Մեդիամաքս/. «Արմենիան Դեյթաքոմ Քամփնի» (ADC) ինտերնետ-պրովայդերի գլխավոր տնօրեն Ռուսլան Ֆիլատովն այսօր դիմել է բաժանորդներին եւ նշել, որ ակնկալում է նրանց աջակցությունը “ընկերության շարունակական զարգացումը խթանելու եւ ծառայությունների մատուցման գործընթացը կատարելագործելու համար”։
“Երախտապարտ կլինեմ ցանակացած գնահատականի՝ քննադատության, նկատառումների, պահանջների արտահայտման համար։ Խնդրում եմ իրազեկել ինձ մեր ծառայությունների մատուցման հետ կապված ցանկացած անհարմարության մասին։ Նման տեղեկատվությունը մեզ անհրաժեշտ է ADC-ի գործունեության արդյունավետության գնահատման համար, ինչը հավաստիացնում եմ՝ որևէ կերպ չի կարող բացասական անդրադարձ ունենալ սպասարման գործընթացում ներգրավված ADC-ի աշխատակիցների վրա։ Ձեր նամակը կարող եք ուղարկել ruslan.filatov@adc.am հասցեին, կամ էլ մեր գրասենյակի հասցեով՝ ՀՀ, ք․ Երևան, Հ․ Քոչար 13/1”, - նշված է նամակում:

Yerevan /Mediamax/. General Director of “Armenian Datacom Company” (ADC) Ruslan Filatov addressed the subscribers today and noted that he expects their assistance, aiming at providing for “continuous development of the company and improvement of the service provision process”.
“I will be grateful for any assessment: criticism, remarks, demands. I ask you to inform me on any inconvenience related to provision of our services. Such information is necessary to us for efficient assessment of ADC’s activity. I assure you that this will have no negative consequence for ADC employees, involved in service process. Your letter can be sent to ruslan.filatov@adc.am, or to the address of our office: 13/1 Y. Kochar Street, Yerevan”, the letter reads