14:13 | 09.06.10 | Նորություններ | 4179
Երեւան/Մեդիամաքս/. Bravo.am պորտալի կողմից անցկացվող մրցույթի հաղթողներն այսօր «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանից ստացել են HTC սմարթֆոններ:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս գործակալությունը, Android համակարգով HTC Hero սմարթֆոն է ստացել առաջին տեղը զբաղեցրած Սոնա Դանիելյանը: Երկրորդ տեղը զբաղեցրել է Դավիթ Դավթյանը`ստանալով HTC Tattoo:
www.Bravo.am պորտալն իր այցելուներին առաջարկել էր պատասխանել «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» եւ HTC ընկերությունների գործունեությանը վերաբերող 14 հարցերի: Մրցույթի մանրամասները հասանելի են http://www.bravo.am/news/mrcuytn-avartvac-e/ հասցեով:
Ռալֆ Յիրիկյանը շնորհակալություն է հայտնել մրցույթի բոլոր մասնակիցներին:
«Շատ ուրախ եմ, որ www.Bravo.am-ի նախաձեռնությանն այսքան մարդ է մասնակցել: Բջջային հաղորդակցության ոլորտում «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը նորարարությունների առաջատարն է, եւ այս բարձրակարգ սմարթֆոններն այն պարգեւն են, որին արժանի են մրցույթի բարդ հարցերին պատասխանած, ինչպես նաեւ ստեղծագործական մոտեցում ցուցաբերած մասնակիցները»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

14:13 | 09.06.10 | Новости | 4298
Ереван/Медиамакс/. Победители конкурса, проведенного порталом www.Bravo.am, получили сегодня смартфоны HTC от гендиректора компании «ВиваСелл-МТС» Ральфа Йирикяна.
Как сообщает агентство Медиамакс, смартфон HTC Hero на платформе Android получила Сона Даниелян, занявшая первое место. Занявший второе место Давит Давтян получил HTC Tattoo.
Портал www.Bravo.am предложил своим посетителям ответить на 14 вопросов, касающихся деятельности компаний «ВиваСелл-МТС» и HTC. Подробности конкурса доступны по адресу http://www.bravo.am/news/mrcuytn-avartvac-e/.
Ральф Йирикян поблагодарил сегодня всех участников конкурса.
«Очень рад, что инициатива www.Bravo.am вызвала такой интерес. В сфере телекоммуникаций «ВиваСелл-МТС» является лидером инноваций, и эти первоклассные смартфоны стали наградой для участников, ответивших на непростые вопросы конкурса и проявивших при этом творческий подход», - сказал Ральф Йирикян.