16:24 | 02.07.10 | Նորություններ | 4234
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է ֆիզիկական անձանց համար «Ազատ շփում+» հետվճարային սակագնային պլանի գործարկման մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «ԱրմենՏել»-ի մամուլի ծառայությունում, սակագնային պլանի բաժանորդներին ամեն ամիս տրամադրվելու է 1000 րոպե Beeline բջջային ցանցի ներսում, ինչպես նաեւ 100 րոպե Հայաստանի եւ ԼՂՀ -ի այլ բջջային օպերատորների հեռախոսահամարներին 0 դրամ սակագնով զանգեր կատարելու համար: Տրամադրված րոպեների սպառվելուց հետո ՀՀ եւ ԼՂՀ բջջային օպերատորների հեռախոսահամարներին կատարված զանգերը կտարիֆիկացվեն 39 դրամ/րոպե սակագնով: «Ազատ շփում+» սակագնային փաթեթի միացման արժեքը 1000 դրամ է, իսկ ամսական բաժանորդավճարը` 5500 դրամ:
«Ընդառաջելով հաճախորդների ցանկություններին` «ԱրմենՏել» ընկերությունը գործարկում է առավել հաջողված կանխավճարային սակագնային փաթեթների հետվճարային տարբերակները: Դա հնարավորություն է ընձեռում մեր բաժանորդներին ընտրել ոչ միայն սակագնային փաթեթը, այլ նաեւ` վճարման ձեւը»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Այն բաժանորդները, ովքեր ձեռք են բերում «Ազատ շփում +» սակագնային փաթեթի SIM-քարտ, կարող են ընտրել «գեղեցիկ համար»` վճարելով դրա արժեքը 10 ամսվա ընթացքում:
ՀՀ եւ ԼՂՀ ֆիքսված ցանցի հեռախոսահամարներին կատարված զանգերը «Ազատ շփում+» սակագնային փաթեթում տարիֆիկացվում են 39 դրամ/րոպե սակագնով: Beeline ցանցի ներսում SMS հաղորդագրության արժեքը 9 դրամ է, իսկ այլ օպերատորների, այդ թվում միջազգային օպերատորների ցանցի հեռախոսահամարին ուղարկված մեկ հաղորդագրությունը` 20 դրամ:

Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline trademark) announced today the launch of post-paid “Free Communication +” tariff plan for individuals.
Mediamax was informed in the press service of “ArmenTel” that the subscribers of this tariff plan will be provided 1000 minutes of airtime monthly inside Beeline network, as well as 100 minutes for calls to other mobile connection networks of Armenia and NKR at zero tariff. If the limit is consumed, all calls to mobile networks of Armenia and NKR will be estimated by the tariff of 39 AMD per minutes. The cost of activating “Free Communication +” service makes 1000 AMD, and the monthly subscriber fee makes 5500 AMD.
“Meeting numerous wishes of customers halfway, “ArmenTel” Company started a line of postpaid tariff plans on the basis of its most successful prepaid tariff plans. This will allow the subscribers enjoying the chance to choose not only an individual tariff plan, but also a convenient system of accounts”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
Moreover, subscribers, who purchase a SIM card of “Free Communication +” tariff plan may choose a “nice number” and pay for its cost in the course of 10 months.
Outgoing calls to landline networks of Armenia and NKR in “Free Communication +” tariff plan are estimated on the basis of the tariff of 39 AMD per minute. The cost of an SMS message inside Beeline network makes 9 AMD, and to numbers of other operators, including international ones, - 20 AMD.