16:24 | 02.07.10 | Նորություններ | 4234
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է ֆիզիկական անձանց համար «Ազատ շփում+» հետվճարային սակագնային պլանի գործարկման մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «ԱրմենՏել»-ի մամուլի ծառայությունում, սակագնային պլանի բաժանորդներին ամեն ամիս տրամադրվելու է 1000 րոպե Beeline բջջային ցանցի ներսում, ինչպես նաեւ 100 րոպե Հայաստանի եւ ԼՂՀ -ի այլ բջջային օպերատորների հեռախոսահամարներին 0 դրամ սակագնով զանգեր կատարելու համար: Տրամադրված րոպեների սպառվելուց հետո ՀՀ եւ ԼՂՀ բջջային օպերատորների հեռախոսահամարներին կատարված զանգերը կտարիֆիկացվեն 39 դրամ/րոպե սակագնով: «Ազատ շփում+» սակագնային փաթեթի միացման արժեքը 1000 դրամ է, իսկ ամսական բաժանորդավճարը` 5500 դրամ:
«Ընդառաջելով հաճախորդների ցանկություններին` «ԱրմենՏել» ընկերությունը գործարկում է առավել հաջողված կանխավճարային սակագնային փաթեթների հետվճարային տարբերակները: Դա հնարավորություն է ընձեռում մեր բաժանորդներին ընտրել ոչ միայն սակագնային փաթեթը, այլ նաեւ` վճարման ձեւը»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Այն բաժանորդները, ովքեր ձեռք են բերում «Ազատ շփում +» սակագնային փաթեթի SIM-քարտ, կարող են ընտրել «գեղեցիկ համար»` վճարելով դրա արժեքը 10 ամսվա ընթացքում:
ՀՀ եւ ԼՂՀ ֆիքսված ցանցի հեռախոսահամարներին կատարված զանգերը «Ազատ շփում+» սակագնային փաթեթում տարիֆիկացվում են 39 դրամ/րոպե սակագնով: Beeline ցանցի ներսում SMS հաղորդագրության արժեքը 9 դրամ է, իսկ այլ օպերատորների, այդ թվում միջազգային օպերատորների ցանցի հեռախոսահամարին ուղարկված մեկ հաղորդագրությունը` 20 դրամ:

16:24 | 02.07.10 | Новости | 4287
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о запуске постоплатного тарифного плана «Свободное общение +» для физических лиц.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «АрменТел», абонентам данного тарифного плана ежемесячно предоставляется 1000 минут разговора в мобильной сети Beeline, а также 100 минут для звонков на другие мобильные сети Армении и НКР по нулевому тарифу. При достижении отведенного лимита все звонки на мобильные сети Армении и НКР будут тарифицироваться по стоимости 39 драмов за минуту. Стоимость подключения к тарифному плану «Свободное общение +» составляет 1000 драмов, а абонентская плата - 5500 драмов в месяц.
«Идя навстречу многочисленным пожеланиям клиентов, компания «АрменТел» начала запуск линейки постоплатных тарифов на основе своих наиболее успешных предоплатных тарифных планов. Это позволит абонентам иметь возможность выбора не только отдельно взятого тарифного плана, но и подходящей системы расчета»,- отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Более того, абоненты, приобретающие SIM-карту тарифного плана «Свободное общение +», могут выбрать «красивый номер» и оплатить его стоимость в течение 10 месяцев.
Исходящие звонки на фиксированные сети Армении и НКР в тарифном плане «Свободное общение +» тарифицируются по 39 драмов за минуту. Стоимость SMS-сообщения внутри сети Beeline - 9 драмов, а на номера других операторов, в том числе международных – 20 драмов.