09:56 | 23.08.10 | Նորություններ | 4194
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանիշի ներքո, հայտարարել է «Շանթ» հեռուստաընկերության օգտին վճարումներ ընդունելու մեկնարկի մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ում, այսուհետ այն անձինք, ովքեր ցանկանում են հայտարարություն տեղադրել «Շանթ» հեռուստաընկերության «վազող տողով», կարող են կատարել իրենց վճարումները MegaPay տերմինալների միջոցով:
Պատվիրատուն պետք է վճարման հաջորդ օրը անդորրագրում նշված հեռախոսահամարով զանգահարի «Շանթ» հեռուստաընկերություն եւ հայտնի օպերատորին «վազող տողի» բովանդակությունը, որը եթեր կհեռարձակվի նույն օրը:
«Շանթի» «վազող տողում» հայտարարության 1 օրվա արժեքն է 5000 դրամ: Վճարման դիմաց MegaPay-ի կողմից միջնորդավճար չի գանձվում:

09:56 | 23.08.10 | Новости | 3529
Ереван/Медиамакс/. Компания «Мега Пантера», ведущая деятельность под торговой маркой MegaPay, объявила о начале приема платежей в пользу телекомпании «Шант».
Как сообщили Медиамакс в «Мега Пантера», отныне оплата объялений на «бегущей строке» телекомпании «Шант» может производиться посредством терминалов MegaPay.
На следующий день после осуществления платежа заказчику следует связаться c оператором телекомпании по телефонному номеру, указанному в квитанции и оставить текст объявления, которое выйдет в эфир в тот же день.
Стоимость размещения объявлений на «бегущей строке» «Шант» составляет 5 тысяч драмов за 1 день, комиссионная плата со стороны MegaPay не взымается.