09:56 | 23.08.10 | Նորություններ | 4194
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանիշի ներքո, հայտարարել է «Շանթ» հեռուստաընկերության օգտին վճարումներ ընդունելու մեկնարկի մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ում, այսուհետ այն անձինք, ովքեր ցանկանում են հայտարարություն տեղադրել «Շանթ» հեռուստաընկերության «վազող տողով», կարող են կատարել իրենց վճարումները MegaPay տերմինալների միջոցով:
Պատվիրատուն պետք է վճարման հաջորդ օրը անդորրագրում նշված հեռախոսահամարով զանգահարի «Շանթ» հեռուստաընկերություն եւ հայտնի օպերատորին «վազող տողի» բովանդակությունը, որը եթեր կհեռարձակվի նույն օրը:
«Շանթի» «վազող տողում» հայտարարության 1 օրվա արժեքն է 5000 դրամ: Վճարման դիմաց MegaPay-ի կողմից միջնորդավճար չի գանձվում:

Yerevan/Mediamax/. “Mega Panther” Company, which carries out activity under MegaPay trademark, announced that it has started accepting payments for “Shant” TV Company.
Mediamax was informed in “Mega Panther” that from now on the payment for advertisements via the “crawl line” of “Shant” TV Company can be realized with the use of MegaPay terminals.
Next day after the payment, the customer should contact the operator of the TV Company by the phone number, mentioned in the receipt, and leave the text of the announcement, which will be broadcast the same day.
The cost for placing advertisements via “Shant” “crawl line” makes 5 thousand AMD for one day. There is no commission fee collected by MegaPay.