16:20 | 03.09.10 | Նորություններ | 4280
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է լայնաշերտ ինտերնետ հասանելիության Hi Line ծառայությանը միանալու ակցիան մինչեւ 2010թ. դեկտեմբերի 31-ը երկարաձգելու մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, ակցիայի շրջանակներում ընկերության հաճախորդները կազատվեն առաջին ամսվա բաժանորդային վարձից, կստանան անվճար ADSL մոդեմ, եւ Hi Line ծառայության միացումը կիրականացվի անվճար:
«Մեր ծառայությունն արդեն հասանելի է Հայաստանի 35 քաղաքում: Բնակիչները կարող են միանալ կայուն, որակյալ եւ, ամենակարեւորը, մատչելի Beeline ինտերնետին առանց որեւէ ծախսի: Միասնական օպերատորի առաջարկը ներառում է նաեւ սոցիալական պատասխանատվության մասնիկ, քանի որ այն նպատակ ունի երկրում բարձրացնել ինտերնետի թափանցելիության մակարդակը»-, նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ակցիայի պայմանների համաձայն, միացումից հետո` առաջին 12 ամսվա ընթացքում, անսահմանափակ սակագնային փաթեթից օգտվող հաճախորդները կարող են անցում կատարել ավելի բարձր արագությամբ անսահմանափակ սակագնային փաթեթների: Եթե բաժանորդն օգտվում է մեգաբայթային սակագնային պլաններից, ապա նա կարող է անցնել անսահմանափակ սակագնային պլանի կամ ավելի մեծածավալ թրաֆիկով փաթեթի:

16:20 | 03.09.10 | Новости | 4366
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила о продлении срока льготного подключения к услуге широкополосного доступа в Интернет – Hi-Line до 31 декабря 2010 года.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, в рамках акции клиенты компании бесплатно получат ADSL-модем, будут освобождены от платы за подключение и абонентской платы за первый месяц.
«Наша услуга уже доступна в 35 городах Армении, жители которых могут подключиться к стабильному, качественному и, главное, доступному Интернету Beeline без каких-либо затрат. Причем предложение универсального оператора несет в себе и социальную составляющую, так как повышает уровень интернетизации в стране»,- отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
По условиям подключения клиент безлимитного тарифного плана в течение первых 12 месяцев после заключения договора может перейти на тариф, обеспечивающий большую скорость. Если абонент подключен к мегабайтному тарифному плану, то переход возможен либо на безлимитный план, либо на тариф с большим объемом трафика.