16:20 | 03.09.10 | Նորություններ | 4280
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է լայնաշերտ ինտերնետ հասանելիության Hi Line ծառայությանը միանալու ակցիան մինչեւ 2010թ. դեկտեմբերի 31-ը երկարաձգելու մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, ակցիայի շրջանակներում ընկերության հաճախորդները կազատվեն առաջին ամսվա բաժանորդային վարձից, կստանան անվճար ADSL մոդեմ, եւ Hi Line ծառայության միացումը կիրականացվի անվճար:
«Մեր ծառայությունն արդեն հասանելի է Հայաստանի 35 քաղաքում: Բնակիչները կարող են միանալ կայուն, որակյալ եւ, ամենակարեւորը, մատչելի Beeline ինտերնետին առանց որեւէ ծախսի: Միասնական օպերատորի առաջարկը ներառում է նաեւ սոցիալական պատասխանատվության մասնիկ, քանի որ այն նպատակ ունի երկրում բարձրացնել ինտերնետի թափանցելիության մակարդակը»-, նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ակցիայի պայմանների համաձայն, միացումից հետո` առաջին 12 ամսվա ընթացքում, անսահմանափակ սակագնային փաթեթից օգտվող հաճախորդները կարող են անցում կատարել ավելի բարձր արագությամբ անսահմանափակ սակագնային փաթեթների: Եթե բաժանորդն օգտվում է մեգաբայթային սակագնային պլաններից, ապա նա կարող է անցնել անսահմանափակ սակագնային պլանի կամ ավելի մեծածավալ թրաֆիկով փաթեթի:

16:20 | 03.09.10 | News | 4284
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline trademark) announced prolongation of the term of preferential conditions for connecting to broadband internet service Hi Line till December 31, 2010.
Mediamax was informed in the press service of the company that within the framework of the campaign, the customers of the company will receive ADSL modem free of charge, will be relieved from the connection fee and the subscriber fee for the first month.
“Our service is already available in 35 towns of Armenia, the residents of which may get connected to stable, quality and most importantly, affordable Beeline internet without any expenses. At that, the offer of the universal operator also carries a social component, since it increases the level of internetization in the country”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
According to the connection conditions, the customer of unlimited tariff plan in the course of the first 12 months after concluding the contract may shift to a tariff, providing for faster speed. If the subscriber is connected to a traffic limited tariff plan, transition is possible to either unlimited tariff plan or to a tariff plan with a larger volume of traffic.