13:20 | 14.09.10 | Նորություններ | 3985
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) կաջակցի սոցիալական գործընկերությանը նվիրված առաջին ազգային համաժողովին, որը տեղի կունենա սեպտեմբերի 29-ին Երեւանում:
Համաժողովը կազմակերպվում է ՀՀ Գործատուների հանրապետական միության կողմից եւ նպատակ ունի ներկայացնել սոցիալական գործընկերության ոլորտում գրանցված առաջընթացը, բացահայտել սոցիալական երկխոսության կայացմանը վերաբերող ռազմավարական խնդիրները, ուսումնասիրել միջազգային փորձը եւ առաջարկել համապատասխան լուծումներ:
««ԱրմենՏել»-ը, հանդիսանալով Հայաստանի խոշորագույն գործատուներից մեկը, մեծ կարեւորություն է տալիս համաժողովի անցկացմանը»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

13:20 | 14.09.10 | Новости | 4063
Ереван/Медиамакс/. ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) поддержит первую национальную конференцию по вопросам социального партнерства, которая состоится 29 сентября в Ереване.
В ходе конференции, организуемой Республиканским союзом работодателей Армении, планируется представить основные достижения в сфере социального партнерства, наметить стратегические вопросы становления социального диалога, изучить международный опыт и предложить соответствующие решения.
««АрменТел», являясь одним из крупнейших работодателей Армении, придает важное значение проведению конференции», - отметил гендиректор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.