13:20 | 14.09.10 | Նորություններ | 3985
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) կաջակցի սոցիալական գործընկերությանը նվիրված առաջին ազգային համաժողովին, որը տեղի կունենա սեպտեմբերի 29-ին Երեւանում:
Համաժողովը կազմակերպվում է ՀՀ Գործատուների հանրապետական միության կողմից եւ նպատակ ունի ներկայացնել սոցիալական գործընկերության ոլորտում գրանցված առաջընթացը, բացահայտել սոցիալական երկխոսության կայացմանը վերաբերող ռազմավարական խնդիրները, ուսումնասիրել միջազգային փորձը եւ առաջարկել համապատասխան լուծումներ:
««ԱրմենՏել»-ը, հանդիսանալով Հայաստանի խոշորագույն գործատուներից մեկը, մեծ կարեւորություն է տալիս համաժողովի անցկացմանը»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

13:20 | 14.09.10 | News | 4009
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” CJSC (Beeline trademark) will support the first national conference on issues of social partnership, which will take place on September 29 in Yerevan.
At the conference, which is being organized by the Republican Union of Employers of Armenia, they plan to present the main achievements in the sphere of social partnership, outline strategic issues for establishment of social dialogue, study international practice and suggest the corresponding solutions.
““ArmenTel”, as one of the biggest employers of Armenia, attaches significant importance to holding the conference”, “ArmenTel” CEO Igor Klimko stated.