11:41 | 06.10.10 | Նորություններ | 4005
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը այսօր հայտարարել է «Ես» նոր սակագնային պլանի ներդրման մասին բուհերի ուսանողների համար:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, այժմ «Ես» կանխավճարային սակագնային պլանի ուսանող բաժանորդները կարող են ընկերների հետ շփվել 1 դրամ սակագնով խոսակցության մեկ րոպեի դիմաց:
«Ես» սակագնային պլանի բաժանորդ կարելի է դառնալ` այցելելով «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի սպասարկման կենտրոն: Քարտը ձեռք բերելիս անձնագրի հետ մեկտեղ անհրաժեշտ է ներկայացնել նաեւ ուսանողական տոմսը, քանի որ առաջարկը գործում է միայն ուսանողների համար:

11:41 | 06.10.10 | News | 3989
Yerevan/Mediamax/. “VivaCell-MTS” announced today implementation of a new tariff plan “Yes” for students of higher educational institutions.
Mediamax was informed in the press service of the company that students of “YES” prepaid tariff plan can communicate with friends for AMD 1/minute according to this tariff.
One can subscribe to “YES” tariff plan by visiting VivaCell-MTS service center. When getting the card, in addition to the passport, one needs to present the student ID, as the offer is only for students.