13:09 | 11.10.10 | Նորություններ | 3869
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր 15 պետական ծառայողների հանձնել է ծրագրերի կառավարման ոլորտում որակավորման բարձրացման մասին հավաստագրեր:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս գործակալությունը, հավաստագրերի հանձնման արարողությանը ընկերության ղեկավար Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ «ԱրմենՏել»-ը առաջինն է արձագանքել ծրագրերի որակյալ կառավարիչներ պատրաստելուն աջակցելու ՀՀ նախագահի առաջարկին:
«Հուսով եմ, որ Beeline համալսարանի պատերի ներսում ստացած հմտությունները կնպաստեն արդյունավետ գործունեությանը` ի նպաստ երկրի բարօրության»,- ասել է Իգոր Կլիմկոն:
«ԱրմենՏել»-ի կազմակերպչական զարգացման եւ աշխատակազմի գծով տնօրեն Լիանա Խաչատրյանը նշել է, որ Beeline համալսարանը բաց է համագործակցության համար բոլոր շահագրգիռ կազմակերպությունների հետ, որոնք կօգնեն ծառայեցնել Beeline-ի ներուժն ու փորձը իրենց բիզնեսի շահերին:
Հոկտեմբերի 7-9-ը ՀՀ կառավարության աշխատակազմի երաշխավորմամբ ենթակառուցվածքի եւ արդյունաբերական ներուժի զարգացմամբ զբաղվող 15 պետական ծառայողներ անցել են թրենինգ Beeline-ի կորպորատիվ համալսարանում:

Глава компании «АрменТел» Игорь Климко
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) вручила сегодня пятнадцати госслужащим Армении сертификаты о повышении квалификации в области управления проектами.
Как сообщает агентство Медиамакс, на церемонии вручения сертификатов глава компании Игорь Климко сказал, что «АрменТел» первой отозвалась на предложение премьер-министра Армении о содействии в подготовке квалифицированных управляющих проектами.
«Надеюсь, что навыки, полученные в стенах Beeline-Университета, помогут эффективной деятельности во благо страны», - сказал Игорь Климко.
Директор по организованному развитию и работе с персоналом «АрменТел» Лиана Хачатрян отметила, что Beeline-Университет открыт для сотрудничества со всеми заинтересованными организациями, которые могут использовать потенциал и опыт Beeline в интересах своего бизнеса.
7-9 октября по рекомендации аппарата правительства Армении 15 госслужащих, занимающихся развитием инфраструктуры и промышленного потенциала Армении прошли тренинг в корпоративном университете Beeline.