13:09 | 11.10.10 | Նորություններ | 3869
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր 15 պետական ծառայողների հանձնել է ծրագրերի կառավարման ոլորտում որակավորման բարձրացման մասին հավաստագրեր:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս գործակալությունը, հավաստագրերի հանձնման արարողությանը ընկերության ղեկավար Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ «ԱրմենՏել»-ը առաջինն է արձագանքել ծրագրերի որակյալ կառավարիչներ պատրաստելուն աջակցելու ՀՀ նախագահի առաջարկին:
«Հուսով եմ, որ Beeline համալսարանի պատերի ներսում ստացած հմտությունները կնպաստեն արդյունավետ գործունեությանը` ի նպաստ երկրի բարօրության»,- ասել է Իգոր Կլիմկոն:
«ԱրմենՏել»-ի կազմակերպչական զարգացման եւ աշխատակազմի գծով տնօրեն Լիանա Խաչատրյանը նշել է, որ Beeline համալսարանը բաց է համագործակցության համար բոլոր շահագրգիռ կազմակերպությունների հետ, որոնք կօգնեն ծառայեցնել Beeline-ի ներուժն ու փորձը իրենց բիզնեսի շահերին:
Հոկտեմբերի 7-9-ը ՀՀ կառավարության աշխատակազմի երաշխավորմամբ ենթակառուցվածքի եւ արդյունաբերական ներուժի զարգացմամբ զբաղվող 15 պետական ծառայողներ անցել են թրենինգ Beeline-ի կորպորատիվ համալսարանում:

Company Head Igor Klimko
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline trademark) awarded today 15 Armenian state employees with certificates on qualification increase in the sphere of project management.
Mediamax reports that the Company Head Igor Klimko stated at the certificate awarding ceremony that “ArmenTel” was the first to respond to Armenian Prime Minister’s suggestion on assistance in preparation of qualified project managers.
“I hope that the skills, gained at Beeline University, will contribute to efficient activity to the benefit of the country”, Igor Klimko stated.
“ArmenTel” Organized Development and Human Resource Director Liana Khachatryan noted that Beeline University is open for cooperation with all interested organizations, which can use Beeline’s potential and experience to meet the interests of their business.
Basing on the recommendation of the Armenian government’s apparatus, 15 state employees, dealing with development of infrastructure and industrial potential of Armenia, passed training at Beeline Corporate University on October 7-9.